Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Literatūra » Knygos » Arkadijus Vinokuras „Eroto glėbyje“

Knyga „Eroto glėbyje“ yra apsakymų rinkinys. Atskiri jų tekstai buvo publikuoti stambiausiuose interneto portaluose.

Kiekvienas knygoje gvildenamas įvykis remiasi ir atspindi Lietuvos vyro ir žmonos santykių tikrovę per erotikos prizmę – tikrovę, kamuojamą konfliktų tarp seno ir naujo, tradicijų ir įpročių, laisvės ilgesio ir tabu.

Manęs nedomina tiesiog santykiai. Kur kas įdomiau -   konkretus dviejų žmonių, panorusių ir prisiekusių ištikimai gyventi dviese,  bendravimas ir jo pasekmės. Nieko nėra lengviau, nei slysti: kairėn ar dešinėn. Tačiau tam, kad ir po daugelio bendro gyvenimo metų įžiūrėtume vienas kitame tą kibirkštį, kuri - mūsų pačių nuostabai - suteiktų mums jėgų kitomis akimis pamatyti ir iš naujo aistringai įsimylėti savo antrą pusę - reikia meilės ir drąsos!

„Erotika nepakenčia monotonijos. Erotikai svetimi įpročiai. Erotika nepažįsta savicenzūros. Erotika nepakelia laisvės baimės. Erotika nepripažįsta vienpusio pasitenkinimo ir nuasmeninimo kasdienybėje. Erotika netoleruoja egoizmo. Erotika nepripažįsta vakarojimo žvakių prieblandoje kaip standarto. Ten, kur įsigalioja standartai, erotika miršta lėta mirtimi. Ir  ten, kur nėra abipusės meilės ir drąsos, pilnavertei erotikai nelieka vietos – ją pakeičia plikas seksas. O plikam seksui vieno žmogaus nepakanka. Logiškas tokių santykių tęsinys - orgija.“.

Ką tik  perskaitėte ištrauką iš apsakymo „Siunčiu SMS“.  Drąsaus skaitymo!


Arkadijaus Vinokuro „Eroto glėbyje“ video pristatymas

 

 

 

 

Jei norite įsigyti šią knygą, susisiekite el. paštu arkadijus@vinokuras.lt

 
LITERATŪRA
» Knygos
» Dienos istorijos
» Poezija
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2024 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design