Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Santykiai » Jis nori ir su kitomis, bet man to paties neleidžia.

asvyras.lt

Sveiki, esu 22 metų mergina, mano draugui 23. Draugaujame 1.5 metų Man šis vaikinas pirmas visomis prasmėmis. Žinau, jog mano draugo praeityje buvo daug merginų su kuriomis į normalius santykius nesileido, jo teigimu buvo tik - seksas. Aš juo tikiu. Kai prakalbome apie neištikimybę, jis pareiškė, jog jam keista tiek laiko būti tik su viena mergina. Jis jaučia, jog nori sekso su kitomis. Žinoma aš įsižeidžiau, nes sekso trukumo nėra. Jam reikia paįvairinimo, nes jis taip pripratęs. Aš negalėčiau jo išduoti su kitais (žinoma, jis to neįvardija kaip išdavystės, tai tik pasinaudojimas kitu), jo teigimu jis užpyktų, jei aš užsiimčiau seksu su kitais. Tada aš jam tapčiau šlykšti. Nesuprantu jo logikos, kaip man su tuo susigyventi? Nenoriu su juo skirtis..

 

Atsakymas:

 

Ar kada nors esate girdėjusi, apie lyčių lygybę? Tai reiškia, kad kas galima vyrui, galima ir moteriai. Ir antras teiginys: laisvė kito sąskaita nieko bendro su laisve neturi.  Kitaip tariant, niekas negali versti Jus riboti savo laisvės, nors Jūsų egoistas draugas iš Jūsų šito ir reikalauja. Juk savo laisvės jis riboti nesiruošia? Jums spręsti, ar gyventi su šiuo vaikinu toliau, nors Jūsų sieloje jo reikalavimų ir elgesio Jūs pateisinti negalite.

 

Šiuo atveju galvokite tik apie save. Apie savo jausmus. Kaip atpažinti tai, su kuo nesutinkate? Ogi pagal savijauta. Jūsų savijauta tikrai ne kokia, todėl man ir rašote. Blogiausia santykiuose yra vienos pusės egoizmas antros pusės sąskaita. Pagalvokite: Jūs ištekate už tokio vyro. Jums pastojus, jis bėga pas kitas. Jums prižiūrint vaikutį, jokios paramos iš jo nesulaukiate. Ar taip įsivaizduojate santykius šeimoje?

Sakote, kad nenorite su juo skirtis. Kas tai? Ar jis vienintelis vyras pasaulyje?  Jeigu būtų Jums atsidavęs, tai tikrai būtų vienintelis. Bet lakstantis į kairę ir dešinę, tuo pačių aiškinant, kad jam būtų šlykštu su Jumis mylėtis, jeigu turėtumėte santykius su kitu.... O Jums nešlykštu su juo mylėtis, žinant, kad jis tiką ką grįžo iš kitos lovos? 

Tad kas jus abu, arba tiksliau – Jus, prie jo riša? Seksas?  Toks seksas tikrai nepilnavertis. Suprantu, kad jis Jums pirmas vyras, todėl esate prie jo emociškai prisirišusi. Bet jau rašiau: Jūs dėl tokių santykių jaučiatės blogai. Tokie santykiai veda į savęs nekentimą. Jums tik 22 metai, todėl pradėti gyvenimą nuo kančios Jūs nenusipelnote. Turėkite savigarbos tvirtai pasakyti tokiems santykiams NE. Pridursiu: savigarba JŪs apsaugos nuo Jums netinkamų santykių.

Beje, apie seksą:  žinote, koks seksas pilnavertis? Kai susitiksite Jums atsidavusį vyrą,  kuris vertins ne tik seksualinį ryšį su Jumis (o Jūs su juo), bet lygiai taip pat  puoselės dvasinius ryšius.  Kai tas vyras manys, kad esate išskirtinė,  tada ir sužinosite tikro sekso vertę ir skonį.

 

Sėkmės.

Publikuoti komentarą

Komentarai

 • Acai Berry - How Come Acai Berry Supplement Great For You?
  Is employ this product certified holistic? There are many copycat companies given that are creating products that are low in quality and use probably the most beneficial process of extracting the juice of your berries.

  Most individuals who are enthusiastic about their bodies know in connection with health benefits of acai berry products.
  And may used for centuries in South usa by ancient medicine adult.
  The people in the Our nation just started using Acai in a newbie couple of years, any several endorsements from stars.

  Acai fruit drink is the similar to acai fruit juice except supply less on the fruit.
  In order to generally be deemed as a product which includes more filtered water content than juice, and perhaps have added ingredients like sugar or corn syrup.

  Acai Capsules are a rightly concentrated capsule or pill that typically packed significant vitamins nutrients within the noni fruit itself.
  With the the additional nutrients include Phosphorus, Calcium, Potassium and valuable efas including Omega 6 and Omega six.
  Acai capsules are very easy perform into day-to-day daily work out.
  For these reasons have a are a popular way of using Acai from a an acai weight loss program.

  The Amazonian fruit is really a strong defense again health threats that nearly all of us struggle with and that is why its popularity makes for so fast.
  Such issue with inflammation, heart disease and auto immune disorders are helped by taking the pure juice on every day basis.
  It additionally be full of vitamin E among other vitamins that aid on look and feel of your skin.

  Having more energy causes a powerful impact close to way you live your life.
  When you feel sluggish and exhausted in the end on the day, the final thing well-developed to do is hit the gym or endure a grueling workout timetable.
  You need energy to burn calories - there's no way around it.
  An acai berry supplement is really a jolt to your energy level - and a good one overly.
  You won't for you to put with the jitters that other weight loss supplements cause that enable you to feel such as heart is centered on to explode.

  ORAC (oxygen Radical Absorbance Capacity) score of acai berry is 167.
  It efficacy in relation to anti oxidants can be gauged over the fact that blue berry's ORAC score is 32 and associated with Apple is 14.

  If there isn't the luxury of working out all day, every day, you need to have to focus on what's happening inside your system to get you the results you motivation.
  The best place to start is to boost your metabolism as much as possible.
  Is essential metabolism burns away body fat you have in the actual body.
  When you have a sluggish metabolism, body fat that the actual takes was usually saved and builds up, a person the kilos that could be rather canrrrt you create. <a href="http://blogpl.top/acaiberry-900/">http://blogpl.top/acaiberry-900/</a>

  Publikavo TannerPence, 2017 vasario mėn. 12 d. 13:29 (prieš 3 metus)

 • This was a fabulous adiidton to our Mexico adventure. We bought this hoping we would capture a few good shots over 400 shots and movies at depths of 70 feet. This housing is very easy and simple to use. My only suggestions are get a red filter (everything looks blue the deeper you go), and use the little silica bags to stop fogging. Sometimes the lens area would fog due to battery heat. Simple fix. This is a must have for underwater photos. A GREAT BUY.

  Publikavo Gnana, 2013 liepos mėn. 12 d. 10:13 (prieš 7 metus)

 
SANTYKIAI
» Užduoti klausimą

Eroto glėbyje reklama
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2020 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design