Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Santykiai » Kalėdinė sekso dovana numeris 1 yra......

Kuo nustebinti vaikiną, kuris trokšta įvairovių sex'e?

Atsakymas:

 

Jeigu Jūs kalbate tik apie seksą, tai pasiimkite bet kokią sekso knygą pradedant nuo "Kama sutra", toliau,- atsiverkite pornografinę interneto svetainę, kurių yra tūkstančiai ir pasirinkite galimybes:

a) mylėtis tradiciškai

b) mylėtis analiniai

c) mylėtis biseksualiai

d) pakviesti į lovą moterį arba vyrą

e) apsilankyti svingerių klube

f)... ir taip toliau

 

Ar Jūs pasiruošusi tai padaryti? Jeigu ne, tai yra dvi sąlygos: trokštate tik vieno savo vyro, o  Jūsų vyras trokšta tik Jūsų. Ar Jūs pati trokštate įvairovių sekse? Ar ir Jūsų vyras taip pat? Jeigu abu, tai, tai įsiminkite: dangus yra riba.  Žinote, kas skatina seksualinius santykius tik su vienu žmogumi, ypač, su kuriuo gyveni eilę metų? Iššūkis sugundyti vienas kitą. Patikslinsiu: susirasti malonumą už poros ribų,  yra nepaprastai lengva. Tačiau poroje, - tai tikras iššūkis.

Neveltui paminėjau dangų, kaip ribą.  Prielaida įdomiam, pilnaverčiam seksui dviese yra drąsa eksperimentams. Be drąsos nesugebėsite sulaužyti savyje esančius tabu, asmeninius kompleksus. Pavyzdžiui, drąsos reikia išsakyti savo norus, fantazijas. Bet vieną kartą viena moteris, prašoma vyro pasipasakoti savo fantazijas, jas išgirdęs, metė: "Kekšė!" ir baigė su ja santykius.  Žinoma, eksperimentai neturi jokiais būdais virsti smurtu prieš vienąs kitą, Nebent bendru sutarimu iki tam tikros ribos, po kurios seksas tampa nepakenčiamas.

Ar būtina pakeisti vietą siekiant atsinaujinimo? Nebūtinai, bet esant galimybėms, kodėl ne? Ypač jauniems tėvams būtų ne pro šalį pakeisti vietą.  Pakviesčiau į pasimatymą jam nežinomoje vietoje. Gal striptizo bare?  Lovoje neleisčiau jam pulti tiesiai prie reikalo. Tegul pabando pasižiūrėti į Jus kitomis akimis. Į Jūsų kūną – kitomis akimis. Tapkite vienas kito žemėlapiais. Daugelis porų net neįsivaizduoja, kiek baltų dėmių tokiame žemėlapyje  nėra aplankyta.

Derėtų atkreipti dėmesį į savo drabužius ir jo paprašyti tuo paties.  Pasiūlyčiau Kalėdų proga padovanoti meilės įrankių jam, ir paprašyti "Kalėdų senelio" tokių dovanų sau. Šiandien Švedijoje tai Kalėdinė dovana numeris...  

Tiesą sakant, Kalėdinė sekso dovana numeris 1 yra atsinaujinimas sekse.

Sėkmės!

Publikuoti komentarą

Komentarai

  • I am sure you don't need any advice & I have only been to ohau & kaui so....mai tai away!Pictures are ayawls so wonderful over here....your little bobble(?) girl is the sweetest!

    Publikavo Lucca, 2013 liepos mėn. 14 d. 17:02 (prieš 7 metus)

 
SANTYKIAI
» Užduoti klausimą

Eroto glėbyje reklama
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2020 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design