Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Santykiai » Meilei amžius ne kliūtis?!

Elzbieta

 

 

Meilei amžius ne kliūtis?! Kokia santykių perspektyva būtu trisdešimties metu moteriai pamilusiai išsituokusį penkiasdešimties metu vyrą?!

 

 

Laba diena, Elžbieta.

Jūsų klausimas greičiau filosofinis ir toks pat senas, kaip ir civilizuota žmonija: „Tekėti už senio ar ne?“.  Tai yra kaip tik tai, ko Jūs klausiate. Tik. kad šiais laikais penkiasdešimt metų kaip ir nelabai jau toks senas, sukriošęs vyras. Žinoma, jeigu gėrė, rūkė, trankėsi kaip patrakęs, apsileidęs sveikatos neprižiūrėjo ar dirbo velniškai sunkų darbą, tai jau taip. Ir jeigu vyro nekamuoja viską naikinanti agresija sau ir savo aplinkai.

Bet jeigu vyras save prižiūri, gyvena sveikai, turi sveiką intymų gyvenimą, tai jokių problemų nematau. Tik pliusai: patyręs, atsakingas, turi darbą galimai jam patinkantį. Turi intymaus gyvenimo patirtį. Jeigu dar ir išsilavinęs, eruditas, nerūko, negeria, nesmurtauja, tai visai gerai.

Bet žinoma, pradžioje  sužinokite, koks jis buvo šeimoje, ar buvo vedęs daugiau kartų. Ir kodėl išsituokė tokiame amžiuje, ar turi vaikų. Nes, kaip sako žydų išmintis – išsiskiręs vyras į naują šeimą atveda ne tik savo vaikus, bet ir buvusią žmoną. Kitaip tariant, jeigu to vyro vaikai jau suaugę, problemos nėra. Bet jeigu vaikai dar paaugliai, tai pasiruoškite priimti ir tą pusę, kuri pareikalaus dalintis savo vyru su buvusia šeima. Galima protingai laviruoti, bet tam reikia ilgai ir kantriai mokytis.

Kitas klausimas: ar norėsite su juo vaikų? Esate subrendusi moteris, nežinau, ar turite savų vaikų ir ar protingai išsiskyrėte su savo vyru. Mano žmona yra keturiolika metų už mane jaunesnė, turime du vaikus, jauniausiam – dešimt metų. Gyvename kartu (vedę) jau dvidešimt metų. Man jau šešiasdešimt trys metai, buvau vedęs vieną kartą. Tarp abiejų vedybų – penkiolika metų viengungio gyvenimas. Taip kad tikrai tuojau po skyrybų nekeičiau viena žmoną į kitą, kas tikrai yra klaidinga bei neprotinga.  Taigi, yra daug visokių niuansų į kuriuos būtina atkreipti dėmesį.

O dėl meilės vyresniam... Kodėl ne? Ne vieną kartą ir  du net ir didelis metų  skirtumas neturėjo įtakos meilei  bei atsidavimui, rimtiems santykiams.

Linkiu sėkmės.

Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

 
SANTYKIAI
» Užduoti klausimą

Eroto glėbyje reklama
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2023 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design