Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Santykiai » Nebemyliu savo vyro, bet bijau pokyčių

Laba diena, noriu Jums papasakoti savo istoriją: esu ištekėjusi ,jau 20 metų,jau kuris laikas supratau, kad nemyliu vyro, nenoriu su juo būti, bet kadangi turime du vaikučius,vienas jau suaugęs, o kitam dar tik 10 m. Nesiryžtu tokiems pokyčiams, jaučiuosi nelaiminga ir aš, ir jis... Nežinau, ką daryti... Kuris laikas bendrauju su žmogumi, kuris man artimas, su kuriuo jaučiuosi savimi...

 

Atsakymas:

 

Padėtis išties kankinanti visoms pusėms: Jums, Jūsų vyrui ir Jūsų draugui.  Skyrybų atveju padėtis taps ypač skausminga Jūsų jauniausiam vaikui.  Tad skyrybų atveju tam reikia ir pasiruošti, ir vaikus paruošti.

Nežinau nieko apie Jūsų vyrą, nei jo nuomonės šiuo klausimu. Ar  Jūsų vyras jau susipažinęs su Jūsų jausmais ir jam, ir kitam?  Jeigu ne ir jeigu Jūsų vyras yra imlus pokalbiui, kad ir koks nemalonus toks pokalbis būtų, tai būtina su juo kalbėtis atvirai.  Geriausias variantas, jeigu jau padėtis nebeįmanoma ir šeimos neišskirti neįmanoma, tai kartu su savo vyru derėtų skyrybas  - turint omenyje vaiką, pradėti ir baigti kuo jautriau.

Dabar, esminis klausimas: ar tikrai būtina skirtis? Ar tikrai Jūsų draugystė su kitu vyru nėra tik bandymas pasakyti esamam vyrui, kad kažkas netvarkoje Jūsų santykiuose?  Parodoksaliai, skyrybos, kokios jos bebūtų sunkios, yra pats lengviausias būdas kardinaliai keisti padėtį.

Nežinodamas aibės svarbių detalių, niuansų santykiuose tarp Jūsų ir Jūsų vyro, giminių ir t.t. vis dėlto patariu: kalbėtis su savo vyru ir  kartu kreiptis į šeimos psichologus. 

Apie pokalbį su savo vyru: čia reikia mokėti ne tik išsikalbėti, bet ir išklausyti nepertraukiant vienas kito. Kaltinimus atidėkite į šalį. Paklauskite savęs ir jo, kaip viskas taip galėjo pasisukti?  Juk kažkada vienas kitą mylėjote?  Mano patarimai skirti tam, kad išėjus, jeigu jau taip atsitiktų, galėtumėte abu sau be kaltės jausmo pasakyti, kad padarėte viską, kas įmanoma idant  išgelbėti šeimą.

Dar viena: jeigu Jūsų vyras nieko nežino apie Jūsų neištikimybę (jeigu tokia buvo, nes nefizinė draugystė su kitu vyru dar nėra neištikimybė),  tai pasikalbėkite pradžioje su skyrybų advokatu. Žinosite, kokios Jūsų teisės ir  galimybės neprarasti vaikų ir turto. Pasikartosiu: ar tikrai negalite pabandyti  išsiaiškinti santykius su Jūsų teisėtu vyru? Jeigu jis nieko apie Jūsų draugą nežino, laikinai nepasakokite, kol neišsiaiškinsite visų Jūsų nepasitenkinimo santykiais su savo vyru  priežasčių.  Raskite galimybę pabūti vienai ir viską ramiai apsvarstykite.

Beje, apie seksualinius santykius: jeigu jų nėra su savo vyru, kodėl? Ar galima bandyti čia atrasti išeitį naujiems bandymams? Neretai pasitako, kad susipykus tvyro sunki nuotaika, neleidžianti fiziškai suartėti ir jeigu tokia priešprieša tęsiasi, ilgą laiką, pasekmės nėra malonios nei vienai pusei.

Apie santykius su kitu vyru: mano supratimu, pulti į  kito žmogaus glėbį, dar nebaigus santykių su esamuoju nėra protinga.  Derėtų, kurį laiką nesusitikinėti su tuo kitu vyru.  Duokite sau laiko apmąstyti, nesislepiant už kito žmogaus nugaros.  Jeigu tas kitas vyras supras tokį Jūsų galimą pasirinkimą, tai reiškia ne ką kitą, kad tas žmogus Jus gerbia. Jeigu nesutiks, ką gi,  teks keisti nuomonę apie tą kitą draugą.  Sėkmės.

Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

 
SANTYKIAI
» Užduoti klausimą

Eroto glėbyje reklama
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2020 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design