Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Santykiai » Nepatenkinta lytiniu gyvenimu. Atsakymas Nefertitei

Sveiki :) Turiu didžiulę problemą, kuri griauna mano ir vaikino santykius. Tai nepasitenkinimas lytiniu gyvenimu. Kartu esame 2,5 metų. Man jis buvo pirmas.Neskubėjome todėl lytinį gyvenimą turime pusantrų metų.Tačiau per tiek laiko nepatyriau nei vieno orgazmo ir šiaip, dažnai kas nors sugadina visą veiksmą.. Jis greičiau baigia, ir patiria orgazmą, o man - nieko. 
Jausmas labai blogas, nes aš jaučiuosi labai blogai, lygiai kaip ir jis, kad negali manęs patenkinti. Mūsų santykiai puikūs, labai gerai sutariam ir viskas būtų nuostabu, tačiau lytinis gyvenimas dažnai viską apkartina. 
Sekso metu nepadeda tai oralinis, nei įvairios kitos pastangos vienas kitam suteikti malonumą. Bijau kad dėl to mūsų santykiai apskritai nenutrūktų. Nes iš po tokių naktų kuomet atrodo veiksmo pradžia tokia kaitinanti, o pasibaigia taip blogai, nesinori apskritai nei kalbėtis nei būti šalia... Ankščiau kalbėdavomes šia tema, manėme tai tik laikina Aš jį palaikiau ir raminau kad viskas bus gerai, tam kad jis nesijaustų blogai, jog negali manęs patenkinti. Tačiau tai nesibaigia.. Mane tokia situacija jau varo į neviltį. Suprantu kai nepatiriama orgazmo pusmetį, tačiau per beveik 2 metus gal jau turėtų taisytis viskas... Labai prašau patarimo kaip reikėtų elgtis tokioje situacijoje ?

 

Laba diena.

 

Suprantu problemą. Ji nėra  išskirtinė, tačiau tikrai skaudi. Bandysiu patarti, tik noriu pabrėžti, kad remiuosi tik Jūsų pateikta informacija, ne Jūsų draugo. O ir Jūsų paklausti negaliu detalių, kurių nematau Jūsų laiškelyje. Todėl patarimai bus bendro pobūdžio.

Taigi,  gera žinia ta, kad jums abiems „karšta‘ lovoje.  Reiškia cheminė trauka yra. Rašote, kad oralini seksas nepadeda. Oralinis kam? Jums ar Jūsų draugui? 

Negaudamas atsakymo, tik spekuliuosiu. Šiuo atveju yra dvi galimos priežastys: jo negebėjimas sulaikyti sėkla t.y. priešlaikinis sėklos išleidimas. Suvaldyti priešlaikinį išsiliejimą  yra tikrai daug būdų. Pasiskaitykite  internete profesionalių  diplomuotų ekspertų patarimus. Jogai pasakytų, pvz. kad galima sulaikyti sėklą teisingo kvėpavimo pagalba ir tai yra tiesa. Tai veikia. Pajutus, kad artinasi priešlaikinis išsiliejimas,  reikia  staigiai išpūsti  visą orą iš diafragmos. Tada susitraukia diafragmą, papilvės raumuo, sėdynės raumenys. Taip galima sustabdyti išsiveržimą kelis kartus.

Kitas būdas, jaučiant artėjant išsiveržimą, varpą ištraukti. Tačiau tai nėra malonu. Bet kuriuo atveju, žinia ta, kad būtina treniruoti reikiamus raumenis ir kvėpavimą. Tokiu būdu ir aš išmokau susivaldyti.  Taip pat negalima pasiduoti vidiniam neigiamam spaudimui sau. Nuostata tokia: „Tai, kad man nepavyksta, nereiškia, kad esu impotentas ar nevykėlis. Nepavyksta, nes dar neišmokau valdyti savo emocijų, kuriuos veikia negebėjimą valdytis. Tokie dalykai treniruojami ir išmokstami“.   Žinoma, gali būti ir giluminės  psichologinės priežastys, kurių be psichologo pagalbos nenuveiksi. Tačiau dažniausiai reikia išmokti daryti tai, ką sakiau.

Beje, rašote, kad Jūsų draugas yra Jūsų pirmas vaikinas. Sveikinu J O ar Jūs jam taip pat pirma? Jeigu taip, tai tiesiog jam reikia praktikuotis. Ir nežiūrėkite į tą reikalą taip rimtai, turiu omenyje praktikuojantis. Tiesiog mokykitės su linksma nuostata. Pvz., akto metu: „Dabar įkvėpiam, dabar iškvėpiam, dabar galvok apie negražią moterį..... „, Na, ir taip toliau. Linksminkitės ir tiek.

Dabar apie Jus. Rašote, kad Jums sunku pasiekti orgazmą. Jeigu pati save patenkindama orgazmą pasiekiate greitai, tai jau gera pradžia. O šiaip, ne Jums vienai tokios problemos, jeigu tai problemos. Jos gali būti psichologinės,  fizinės ir, kas dažniausiai pasitaiko, nelabai žinote kaip veikia Jūsų makštis, erogeninės zonos ir panašiai. O gali būti ir taip, kad žinote, bet nesugebate paaiškinti savo draugui, kaip Jūs norėtumėte, kad jis Jus imtų. Arba neimtų. Gal Jūs norite jį „imti“.  Vienu žodžiu, reikia abiems ieškoti geriausios pozos. Bet pradėkite ne nuo pozos, o nuo kantrybės ir – atvirumo. Gal jums abiems reikalinga prisiimti kažkokius vaidmenis pvz. jis pasyvus, Jūs aktyvi ir atvirkščiai. Gal turite kažkokių seksualinių svajonių, fantazijų apie kurias bijote kalbėti idant neužgauti. Vienu žodžiu, lova ir vienas kito patenkinimas yra pati tikriausia bendra kelionė, kuri nepripažįsta uždarumo, baimės, egoizmo. Lova leidžia eksperimentuoti, tai ir darykite. Galiausiai, jeigu patiems sunku susitvarkyti, Lietuvoje yra puikūs seksopatologai, psichologai ir tikrai nėra gėda į juos kreiptis. Juk, kai mašina sugenda, patys netaisote, jeigu neišmanote?

Taip kad, nenusiminkite, linksminkitės, turėkite kantrybės. Paskaitykite mano knygą „Eroto glėbyje“. Gal kas paaiškės. Sėkmės jums abiem.

Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

 
SANTYKIAI
» Užduoti klausimą

Eroto glėbyje reklama
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2024 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design