Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Santykiai » Pasiūlykite paeksperimentuoti ir su jo nuleipusia varpa atsitiks stebuklai.

Laba diena pone Vinokurai, norėčiau paklausti, kaip po mylėjimosi antrą kartą sužadinti vyro norą mylėtis dar kartą?

 

Atsakymas:

 

Vyro gebėjimas greitai suteikti seksualinį malonumą antrai pusei pakartotinai priklauso, tiesą sakant, nuo amžiaus, sveikatos, fizinės ir dvasinės būsenos, psichologinio ryšio tą akimirką,.  Taip pat ar telefonas, skypas, kompas ir kiti išoriniai dirgikliai yra išjungti..  Visi minėti aspektai svarbūs.

 

Bet visų pirma būtinas bendras susitarimas, kad seksualiniams malonumams paskirsite laiką ir kiek to laiko.  Laiko stoka  vaidina svarbų vaidmenį geriems ar blogiems seksualiniams santykiams, sekso kokybei.. Kalbėkitės, gal išgerkite taurę vyno, pasižiūrėkite erotinį filmuką, parodykite jam savo naują kolekciją apatinių – ant savęs, kurių jis nėra matęs. Švelniai ar  kiečiau (kaip kam patinka) galite liesti jo kūną, varpą pokalbio metu apie nieką, apie viską, bet ne apie tai. Arba užsidėkite sijoną be apatinių ir pagaminkite jam ką nors skanaus. Tuo pat metu pasikvieskite jį pas save. O toliau – fantazijos reikalas. Erotika neįmanoma be fantazijos ypač dalinantis gyvenimą su žmogumi ne vieną dieną, bet kelis metus.  

 

Šiaip, tarp sėklos išleidimo ir naujos erekcijos turi praeiti kiek laiko. Jeigu bandysite tuojau pat, galite tik suerzinti. Jeigu Jūsų vyras tuo metu nestinga gero humoro jausmo, tai, žinoma, nieko baisaus.  Jus turite puikią galimybę eksperimentuoti. Vien nuo pasiūlymo jam paeksperimentuoti, su jo varpa turėtų atsitikti stebūklai.  Sėkmės.

Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

 
SANTYKIAI
» Užduoti klausimą

Eroto glėbyje reklama
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2020 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design