Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Santykiai » Įsimylėjau mokytoją. Kaip prie jo priartėti?

Sveiki, norėčiau pasipasakoti savo istoriją, viešai apie tai nešneku, nes nemanau, kad kas nors mane supras. Esu 18 metų mergina iš Vilniaus. Jau nuo 9 klasės iki dabar (11kl) pradėjau kažką jausti savo matematikos mokytojui. Keista yra tai, kad jis ne šiek tiek vyresnis, o daug vyresnis. Jam 57 metai. Einu pas jį papildomai spręsti matematiką, jo kabinetas atokus. Jis man rodo išskirtinį dėmesį ir man tai patinka. Yra vedęs, turi sūnų ir anūką. Esu išvaizdi mergina, liekna, šviesi, aukšta, taipgi puikiai sekasi moksluose. Su juo dažnai būname dviese, jis rimtai išaiškina man pamoką, o po to mudu pasišnekučiuojame ir kartu einame namų pusėn. Jis flirtuoja su manim kartais, bet nuolat primena, kad jam ''senatvė''. Mano manymu jis puikiai išsilaikęs vyriškis, atrodantis maždaug 50 metų, judrus, protingas, jautrus. Tuo jis mane itin žavi - savo išmintimi. Kartais fantazuoju kaip būtų gera jį bučiuoti. Tik nežinau kaip viską pradėti, jis man, rodos, neabejingas. Žinau, kad sakysite pamiršt jį, nes jis vedęs, tačiau to padaryti negaliu, nes kasdien galvoju tik apie jį, be to jaučiu jo santykiai su žmona pašliję. Patarkite kaip priartėti prie jo. Ačiū

 

Gerbiama Erika,

Jūsų laiškelį gavau prieš keletą dienų, bet atsakymą rašau tik dabar.   Tiesiog mąsčiau apie Jūsų prašymą patarti, kaip suvilioti pagyvenusį, vedusį vyrą.  Lengviausia būtų taip ir padaryti, mat nieko nepaprasto čia nėra. Pasakykite, kad jo geidžiate, ir, remiantis Jūsų pasakojimu, regis, šis žmogus sutiks.

Tačiau yra keletas šios problemos  aspektų į kuriuos būtina atsižvelgti. Taigi, įvardinau Jūsų padėtį problemine.  Problema pirma: Jūsų jaunatviškas ir, visgi, vaikiškas  egoizmas. „Noriu ir tiek!“. Nesvarbu pasekmės. O  pasekmė, neigiama tokia, visų pirma Jūsų mokytojui, jeigu jis sutiktų su Jumis sanguliauti. Taip, esate pilnametė, bet mokytojas visuomet turi savyje galią manipuliuoti mokiniu. Mokinys visuomet santykiuose su mokytoju yra lengviausiai pažeidžiama pusė. Mokytojui toks suartėjimas yra neleistinas, morališkai nusikaltėliškas. Dar klausimas, ar mokytojas išties su Jumis flirtuoja, ar tai nėra Jūsų įsivaizdavimo vaisius.

Antra problema: Jūs pati sau.  Nežinau, kodėl Jus traukia daug vyresnis vyras, nors tame nieko blogo nematau. Gyvenime visko būna. Ypač vyrams. Juk sakoma, kad negražių vyrų nėra, yra tik neturtingi.  Taigi, jeigu Jums reikia saugumo, kurio, galimai, Jums nesuteikė Jūsų tėvas arba Jūsų šeima, tai toks ilgesys vyresnio, saugesnio vyro yra suprantamas. Tik to saugumo kaip tik ir nematau. Sakote, kad mokytojas vedęs, reiškia turi šeimą.  Jam nusprendus su Jumis kurti naują šeimą, jis tikrai praras darbą, bent turėtų prarasti. Nes, kartoju, toks elgesys prieštarauja mokytojo etikai.  Jam dabar 57  metai, jums 18 metų. Kaip Jūs įsivaizduojate gyvenimą kartu? Tuojau pat pastosite?  Ar tapsite jo meiluže - žaisliuku? Kuriam laikui? Žinau atvejį, kai taip tęsėsi 20 metų. Moteris taip ir liko bevaikė ir vieniša, tik kartais pas ją užeina jau nukaršęs meilužis.

Puikiai suprantu, kad norisi  patenkinti savo jausmus ir poreikius jau dabar. Esate suaugusi, tiksliau,- tik ką tik tapote suaugusi, pagal pasą. Manote, kad atsivėrė laisvės vartai ir dabar prieš akis beribė laisvė. Tačiau taip nebūna. Už savo veiksmus anksčiau ar vėliau tenka atsakyti patiems. Jums spręsti, jums priimti sprendimus. Klausiate manęs patarimo, todėl patariu Jums pradžioje baigti mokyklą arba pereiti į kitą mokyklą ir pasižiūrėti, ar susidomėjimas mokytoju išliks. Tiesiai šviesiai: atsarga gėdos nedaro. Ypač moteris turi būti atsargi. Bent taip patarčiau savo dukrai, jeigu turėčiau. Savo sūnums, tiesą sakant, patariu visai taip pat.

Publikuoti komentarą

Komentarai

  • as dabar noriu tapti mokytoju. garbinga profesija

    Publikavo , 2013 balandžio mėn. 21 d. 12:26 (prieš 10 metus)

  • Mergaitei dar protelis nesusiformavo, tegu dar pazaidzia su lelem. Mokosi vystyti ar pampersus deti. Ir vaikeliui ir senukui 57 metu des. Tures du vaikus. O kol kas senukas smagiai zaidzia ir kompensuoja ,nesusitupejusia mergicka, santykius su zmona.(. Kiti sako"Atsarginis variantas") ne mergickos naudai.

    Publikavo 18 -kine, 2013 kovo mėn. 02 d. 19:54 (prieš 11 metus)

 
SANTYKIAI
» Užduoti klausimą

Eroto glėbyje reklama
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2023 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design