Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Apie „šeimos gynėjų“ susidomėjimą kaimyno išange ir tamsius maršo organizatorių užkulisius

Apie „šeimos gynėjų“ susidomėjimą kaimyno išange ir tamsius maršo organizatorių užkulisius

Paskelbta 2021 gegužės mėn. 3 d. | 0 koment.

Žymės: , , ,

Atleiskite už nepolitkorektišką antraštę, bet – teiginys nelaužtas iš piršto. Kažkodėl vadinamojo „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ organizatorius ir jų rėmėjus itin domina homoseksualių asmenų (vyrų) seksualinis gyvenimas. Tai akivaizdu, užmetus akį į FB ir kitus jų portalus. Na, suprantu, kad problemos su išangėmis profesiniais sumetimais domina proktologus, bet kad šiaip žmonės, šimtai jų, nuo ryto iki vakaro rimtais veidais diskutuotų apie seksą „per aną galą“, sutikite, nėra normalu.

Argumentai „prieš“ yra tipiniai, pasikartojantys visomis įmanomomis formomis, priklausomai nuo išsilavinimo. Žodinė raiška kinta nuo visiškai bukos (tokia ypač būdinga vienam iš lyderių A. Orlauskui) iki pseudofilosofinės, pseudodvasinės, pseudoreliginės, ura patriotinės ir būtinai remiamasi Lietuvos Konstitucija. (Atleiskite, nors ir labai stengiausi, bet Konstitucijoje žodžio „išangė“ taip ir nesuradau). Štai, tik vienas iš šimtų „argumentų“ pavyzdžių, nes daugiau skaityti nepajėgiau, darėsi koktu: „O kaip tamsta pavadintumėte žmogaus išeinamąją angą, skirtą fekalijomis pašalinti? Gal žinote kitokį dviejų lyčių apibūdinimo metodą? Kam reikalingos sėklidės, kiaušidės, gimda, pieno liaukos? Kokia prigimtinė išangės funkcija?“. Ir toks natūralizmas - kone visuose gausiuose komentaruose, entuziastingai pritariant svetimomis išangėmis susirūpinusiems rėmėjams. Žvilgtelėjęs į tokį „gyvulių ūkį“ (D. Orvelas ir čia pasisemtų įkvėpimo), nusprendžiau sukurti satyrinę laidą „Punktas Po Punkto“ skirtą ypač protingiems apie ypač bukus. Šiandien galite pasižiūrėti pirmąją laidą. Nuoroda čia

Šeimos gynėjų susirūpinimas svetimomis išangėmis tapo jų deklaracijos kvintesencija. Paniekinantys žodžiai „iškrypėliai“, pedikai, pi...astai ir t. t. liejasi kaip iš gausybės rago ir vaizduotėje, nori nenori, ima dėliotis klaikus šių dienų realybės vaizdas: valdžioje, TV ekranuose, teismuose ir, savaime suprantama, Eurovizijoje – vien pi...arai, neleidžiantys normaliems žmonėms normaliai gyventi, kurti šeimas ir gimdyti vaikus. „Jie“ esą tokie galingi, kad gali kaip mat išskirti bet kurią šeimą; labai paprastai – užpuolę tūlą šeimos vyrą ir tėvą paversti jį gėjumi. Bet koks bandymas prieštarauti pateikiant mokslinius faktus, kad žmonių populiacijoje visada buvo ir bus tam tikras procentas homoseksualių asmenų, sutinkamas isterišku riksmu atseit tradicinė šeima pavojuje. Nė nebandyk aiškinti apie tai, kad Skandinavijos šalyse homoseksualių žmonių teisė tuoktis, kurti šeimas, niekaip netrukdo tradicinėms šeimoms klestėti, gimdyti vaikus ir džiaugtis gyvenimu. Skandinavų laimės indeksas vienas aukščiausių pasaulyje. Akivaizdu ir deja, mūsiškiai šeimos „gynėjai“ be galo nelaimingi.

Bandydamas ką nors įrodyti, neišvengiamai būsi apšaudytas stambaus kalibro artilerija: apkaltintas pasityčiojimu iš tautos, tradicinės šeimos, iškrypėlių gynimu, išvadintas bolševikinės diktatūros šalininku. Taip pat firminiu tapusiu kaltinimu – pagarbos kitų žmonių nuomonei nerodymu. Homofobų įsivaizdavimu, jų oponentus, žinoma, remia Sorošas, Briuselis, TS-LKD (!), nupezusi „Briuseliui atidirbinėjanti žiniasklaida ir jos pakalikai žurnaliūgos“. Tokiame siaubo pasaulyje gyvenant, gali tikrai pasidaryti baugu: o jei į duris pasibels gėjus ir lieps skirtis? Būtų juokinga, jei nebūtų graudu. Ne veltui žydiška išmintis byloja: "Ožio reikia saugotis iš priekio, arklio iš galo, o kvailio - iš visų pusių".

O dabar apie antrąją antraštės dalį „Tamsūs maršo organizatorių užkulisiai“. Neretoriškai paklausiu: kam tas maršas naudingas? Jokia paslaptis, kad svarbiausi „šeimos gynėjų“ maršo informaciniai rėmėjai (infa.lt, minfo.lt, KarštasKomentaras.lt ir kiti) ne kartą buvo ir yra įtariami ryšiais su Rusijos dezinformacijos kanalais. Pagrindinis maršo rėmėjas „Respublika“ - dešiniųjų radikalų informacinis bastionas, kuriam žurnalistinė etika tapati keiksmažodžiui. Ateinantiems rinkimams V. Tomkus akivaizdžiai tikisi sukurti naują antidemokratinę partiją, kurios šūkis - „Demokratija yra tik iliuzija!“.

Maršo organizatoriai – nevykėliai.

Raimondas Grinevičius. Siekė patekti į Kalvarijos savivaldybės tarybą su partija „Tvarka ir teisingumas“, nepateko. Praeituose rinkimuose bandė laimę Seimo rinkimuose, jau su Pilietinės demokratijos partija, nepavyko. Užsienio kalba - rusų. (VRK. 2015, 2020). Jis inicijavo 350 000 feikinių sąrašų surinkimą už Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko nuvertimą.

                                                                                         Tęsinys delfi.lt


Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2022 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design