Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Ar LVŽS tikslas – Lietuvos diskreditacija?

Ar LVŽS tikslas – Lietuvos diskreditacija?

Paskelbta 2017 rugpjūčio mėn. 21 d. | 1 koment.

Žymės: , , , ,

Savo siūlymu nusispjauti į fiskalinės drausmės įstatymus LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis tikriausiai siekia sudrebinti Lietuvos, kaip patikimos ES valstybės, pagrindus. Toks sprendimas būtų grubus Lietuvos ratifikuotos sutarties su ES pažeidimas. Kam jam parūpo diskredituoti Lietuvą? Juk būdamas verslininkas, puikiai žino, kad fiskalinės drausmės įstatymai skirti apsaugoti valstybės, tai yra mūsų visų, piniginę nuo beprotiškų politikų užgaidų didinti valstybės skolą, gyventi ne iš savo kišenės. Kad perteklių būtina atidėti juodai dienai, bauginančiai parodė Graikija. Regis, ponas R. Karbauskis nusprendė imtis valstybės ekonomikos pagrindų destabilizacijos.

Belieka tikėtis, kad LSDP ir TS-LKD Seime parodys atsakomybę, blokuodami LVŽS vedlio R. Karbauskio iniciatyvą kėsintis į fiskalinę drausmę. Konservatoriai su tuo neturėtų sutikti, bet kaip su socdemais? Jų 2016 metų rinkimų programoje „Ilgoji rinkimų programa: Mūsų vertybinės nuostatos“ buvo įrašyta, kad valstybė laikysis fiskalinės drausmės. Tai reiškia, kad ir jie pasisakys prieš, ir tas nepritarimas taps dar viena vinimi į koalicijos karstą. Bet tai jau kita istorija.

Šios LVŽS vedlio, prekiaujančio trąšomis su Rusija ir kovojusio už Lietuvos „žemeeelės“ nepardavimą užsieniečiams, naujausios idėjos neiškrenta iš bendros žaliavalstiečių anti-ES filosofijos konteksto. Tiesa, ši žinia buvo kiek nublankusi, jiems perėmus valdžią. Mat LVŽS valdymo pradžia buvo chaotiška ir labai panaši į kadaise iškilusią ir tuojau pat pranykusią Arūno Valinsko „Tautos prisikėlimo partiją“. Kuo? Kaip nauja diena, taip ir naujiena. Politinis šou garantuotas. Pradžioje jis buvo liūdnai juokingas ir net tapo serialu. Getos Kildišienės, R. Karbauskio ir neaiškių lėšų meilės trikampis, lyg kokia pigi muilo opera, nukreipė dėmesį. Žmonės šaipėsi, o valstybei kaip ir nieko. Atsilaikė.

Rimtesni dalykai prasidėjo, kai LVŽS viršūnėlės „intelektualai“ Agnė Širinskienė ir Rima Baškienė pradėjo aiškinti Lietuvai, jog dvasingumo mokytis reikia iš Rusijos, o medicinos – iš bažnytinių dogmų. Dar karščiau tapo, kai paaiškėjo, kad Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas prieš šešerius metus laiške Rusijos ambasadoriui Lietuvoje prašė pasidalinti su juo Vladimiro Putino teisėsaugos reformos subtilybėmis. Pagautas už rankos, ramiu veidu gynėsi, kad čia juk nieko tokio, kad jis tik tikrino rusus, „pamiršdamas“ paminėti pagyrimus Kremliaus įvykdytai teisėsaugos reformai ir savo ryžtą vykti į Maskvą.

                                                                                          Tęsinys alfa.lt

 


Publikuoti komentarą

Komentarai

  • RESTORATION CAME UPON MY LIFE WITH THE HELP OF FUNDING CIRCLE INC. AFTER BEEN DRAIN BY SCAMS ...

    I'm Isabella Tyson from 1910 N Halsted St Unit 3, Chicago IL60614 USA,, i have been searching for a genuine loan company for the past few months and all i got was bunch of scams who made me to trust them and at the end of the day took my money without giving anything in return, all hope was lost i got confused and frustrated, i find it very difficult to feed my family and vowed never to have anything to do with loan companies on net and went to seek of assistance from a very good friend which i explained all my experience regarding online companies with and said he can help me that he knows of a Godsent and well known company called FUNDING CIRCLE PLC, he stated he just got a loan from them although i was still very unsure about this company due to my past experience but i decided to give it a try and did as i was directed by my friend and applied, i never believed but i tried and to my greatest surprise i received my loan in my bank account within 24 hours, i could not believe that i would stand on my feet financially again. I’m glad I took the risk and applied for the loan and today i'm thanking God that such loan companies still exist and promise to share the good news to people who are in need of financial assistance because the rate of scams on net is getting very serious and i don't want people to fall victim when we still have genuine and Godsent lenders.. You can contact this Godsent company using the information as stated and be a partaker of this great testimony.. Email: fundingcapitalplc@gmail.com OR Call/Text +14067326622 thanks


    Publikavo Isabella Tyson, 2017 lapkričio mėn. 26 d. 14:23 (prieš 5 metus)

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2022 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design