Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Dvi apokalipsės: N. Venckienės sugrįžimas ir Seimo rinkimai

Dvi apokalipsės: N. Venckienės sugrįžimas ir Seimo rinkimai

Paskelbta 2016 vasario mėn. 22 d. | 0 koment.

Žymės: , , , , , , , ,

Tiems, kurie laukia V. Putino režimo visiško išprotėjimo – karinio puolimo prieš JAV ir NATO pasitelkiant branduolines bombas, jiems teks palaukti. Mat tą Trečio pasaulinio karo scenarijų užgoš N. Venckienės sugrąžinimas į Lietuvą su antrankiais.

Taip pat – Seimo rinkimai. Šių metų spalio mėnesį kažkam labai ir labai skaudės. Tokia yra mano artimiausių įvykių prognozė, už kurią, antraip lyg kokiam nusususiam astrologui, mokėti nereikia.

Pradėsiu nuo N. Venckienės. Ne, nuo Rūtos Janutienės, nes jos atsakymas (FB) tipiškas vis dar sergančiam violetiniu užkratu: „O violetinis klausimas vis dar neatsakytas!“. Nei teismų sprendimai, nei įrodymai, nei idiotiškiausių kaltinimų kūrėjų prisipažinimai melavus – nieko. Nors kuolą ant galvos tašyk.

Taip ir „kovojusios prieš pasaulinį pedofilų klaną“ buvusios teisėjos mantrą teks klausytis iki amžiaus pabaigos. Oi vei! (jidiš kalba – koks skausmas). Įdomu, žinoma, ką išgirsime ir iš žemiau nurodytų asmenybių: niekada neklystančių prezidentės Dalios Grybauskaitės ir Vytauto Landsbergio, kaip žmogaus ir kaip politiko susidvejinimo fokusininkės Irenos Degutienės, mankurtiškų Kauno aktorių ir poezijos „Myliu Lietuvą“ tematika karalienės (neprisimenu pavardės), nemokslinės fantastikos kūrėjos Nijolės Oželytės, na, ir visos eilės politikierių? Tų, ciniškai besinaudojusių violetiniu klanu. Nuvilsiu: iš jų nieko neišgirsime. Jie, kaip tas dar tuo metu nešventas Petras, sušuks: „Aš jos nepažįstu!“.

O teisėjos šūkaliojimus jau išgirdome: „Duokite pinigų“ ir „Daug pinigų“. Šioje vietoje, kaip foninę muziką, galite pasiklausyti brolių dvynių –Timochi- puikią dainą tuo pačiu pavadinimu. Suvoksite absurdo mąstą. Jeigu JAV sutiks su buvusios teisėjos ekstradiciją į Lietuvą, siūlau jau dabar, nelaukiant, užsisakyti geriausias vietas prie „žurnalistinių“ fantasmagorijų kūrėjų K. Krivicko ir R. Janutienės TV laidų su spragėsiais.

Žiūrėsime, kaip anie du suksis lyg žalčiai aiškindami, neva „visi vienodi, niekuo negalima pasitikėti, aplinka kalta, atsakymų vis tiek negausime, visi teisėjai papirkti“. Spektaklio fone kabės romantiškas mėnulis pilnatyje, per plyšius dekoracijose, grojant „Daug pinigų“, šliauš violetinių šizofrenikų likučiai šnypšdami „Tie-sos! Teisibės!“. O pati spektaklio primadona?

 

                                                                                           Tęsinys lrytas.lt


Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2023 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design