Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Garliavos klinikos direktorės Astos Šileikienės laiškas laisviems žmonėms

Garliavos klinikos direktorės Astos Šileikienės laiškas laisviems žmonėms

Paskelbta 2012 balandžio mėn. 27 d. | 27 koment.

Gavau vakar Garliavos klinikos savininkės, daktarės Astos Šileikienės laišką. Nors ji kreipiasi į mane, bet žinau, kad šis laiškas skirtas visiems atsisakantiems pasiduoti Klonio gatvės šantažui, šmeižtui. Tiems, kurie atsisako įteisinti Klonio gatvės siekį paversti  gatvės fašizmą teisinėmis normomis. Jie tai daro tik skatinami prezidentės D. Grybauskitės  atvira parama.

 

Šiandien gauta informacija, kad prokuratūra nutraukė tyrimą dėl įvykio Garliavos klinikoje, kaip neturintį pagrindo. Pamenat? Durdama į daktarus, N. Venskienė jos „globojančiai“ mergaitei sakė: „Jie tave atiduos pedofilams!“. Be komentarų.

 

Sekančiame A. Šileikienės laiške susipažinsite ir su laidos „Akistata“ (TV3) „žurnalistų“ metodais...

Gerb. Arkadijau.

Noriu padėkoti Jums  už pastarųjų dienų  publikacijas. Esate LAISVAS žmogus. Visada kėliau ir keliu sau reikalavimus būti tokiu -laisvu žmogumi. Labai gera žinoti, kad tokių žmonių  Lietuvoje yra. Jums ačiū.

Žinote, kai aš neišdaviau pažymos (N. Venskienei Garliavos klinikoje – A. V.), aš patyriau labai įvairių skambučių, kvietimų į policiją (kuri buvo tendencinga), laiškų ir tt.. Bet žinote, pats svarbiausias dalykas kuris  man padėjo- VIDINĖ RAMYBĖ. Taip.... Būdami LAISVI, mes prarandame išorinę ramybę, bet mūsų VIDINĖ RAMYBĖ  tik stiprėja. Ir iš tokių kaip mes niekas niekas neatims vidinės ramybės ir laisvės. Netgi, jeigu mus baus, atims iš mūsų kažką, mus gąsdins, šaipysis, šmeiž ...  

 

Žinokite, kad Jus esate ne vienas. Jeigu Jums reikės kokios nors pagalbos- žinokite, kad turite Garliavoje draugą. Sekdama tuo straipsniu, atėjau iki Jūsų tinklaraščio – Blogo. Ten suradau daug kitokių straipsnių ir dar geriau supratau Jūsų poziciją. Ir dar:  noriu nuoširdžiai padėkoti kuomet po įvykių Garliavos klinikoje, mano artimieji man atnešė Jūsų rašytą straipsnį. Jis  man buvo toks palaikymas! Ačiū Jums labai!Turiu savo kliniką jau 12 metų. Daug kartų mane norėjo sunaikinti, sugniuždyti..... Daug kam aš kliuvau,  bet visada buvau stipri ir nepasiduodavau... Tikėjau, kad norint, jog Lietuvoje keistųsi padėtis, kiekvienas iš mūsų turi savo kaime, savo namuose daryti kažką gero, - kad Lietuvoje gyvenimas gerėtų.

 

Turiu eilę metų kvietimus atvykti darbui į Daniją,  į Norvegiją.  Bet visada galvojau, kad tik silpnieji palieka Tėvynę. Galvojau, kad turiu gyventi Lietuvoje, turiu padėti savo Tėvynei.

Bet žinote - po to, kas įvyko mano klinikoje  ir pamačius, kas vyksta Lietuvoje, praradau TIKĖJIMĄ savo valstybe. O Jus juk puikiai suprantate, ką Tikėjimas reiškia žmogui. Ir tik paskaičius prieš kelias dienas Jūsų straipsnį,  nusišypsojau ir pagalvojau, kad nesu viena...  Be visų purvų aplink mus yra daug nuostabių stebuklų: Oras, Vėjas, Saulė, Medžių pumpurai, Lietus.... Yra daug gėrio, kurio žmogus nepajėgus sugriauti......Yra Lietuvoje LAISVŲ žmonių! Laisvų, išmintingų ir savo srityje profesionalų!

 

Esate neilinis žmogus. Labiausiai dėl to, kad esate Laisvas. Nenusiminkite dėl puolimo, kuris Jūsų laukia dabar. Linkiu Jums stiprybės atlaikant kitaip manančių išpuolius. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra drąsių žmonių! 


Linkiu Jums stiprybės!

Pagarbiai,  

 

Dr. Asta Šileikienė


P. S. Gerbiamas Arkadijau, žinoma, kad galite paviešinti  mano laišką.  Tai ką Jums  parašiau, nebijau pasakyti viešai.  Juk tokie žmonės, kaip  Jus, manau, kaip ir aš.... kurie kalba apie vidinę laisvę- jie nebijo nieko.   Jumis pasitikiu. Nors atvirai tariant supykdžiau ne vieną žurnalistą atsisakydama po tų įvykių duoti interviu.  Jumis Tikiu. Ir visa širdimi jaučiu, kad Jus tai darote ne dėl savanaudiškų tikslų, o tuo tikite.

 


Publikuoti komentarą

Komentarai

 • Is that really all there is to it because that'd be flasgergabtinb.

  Publikavo Leandro, 2013 lapkričio mėn. 20 d. 10:04 (prieš 7 metus)

 • tai HIV nesukelia aids, nes aids yra 32 ligu kytainrs tai ir ivairus veziai ir hepatitai ir imuniteto sunaikinimas, kuriomis serga zmones net nepasizymintys antikuniais pries HIV

  Publikavo Robert, 2013 liepos mėn. 12 d. 04:47 (prieš 8 metus)

 • Tokie žmonės-kaip gaivaus oro gurkšnis. Labai norisi apkabinti ir padrąsinti. Nes labai sunku, kai reikia atlaikyti toookį spaudimą ir panieką. Laimutės pavyzdys, kovojant dėl dukrelės, Arkadijaus, Astos pilietinė pozicija nuteikia optimistiškai. Tai giedra pro debesis. Linkiu jums sielos ramybės ir džiugių gyvenimo akimirkų. Viskas bus gerai. Prisiminkite Motinos Teresės žodžius: ..."ir vis dėlto, darykime gerus darbus"

  Publikavo zyle, 2012 gegužės mėn. 17 d. 23:33 (prieš 9 metus)

 • Asta jūs šaunuolė.

  Publikavo asta, 2012 gegužės mėn. 11 d. 23:47 (prieš 9 metus)

 • Asta jūs šaunuolė.

  Publikavo asta, 2012 gegužės mėn. 11 d. 23:47 (prieš 9 metus)

 • Džiaugiuosi, kad daugėja žmonių, nepritariančių Garliavos diktatui. Ačiū Jums Lietuvos šviesuliai.

  Publikavo Diana, 2012 gegužės mėn. 05 d. 11:46 (prieš 9 metus)

 • Džiaugiuosi, kad daugėja žmonių, nepritariančių Garliavos diktatui. Ačiū Jums Lietuvos šviesuliai.

  Publikavo Diana, 2012 gegužės mėn. 05 d. 11:46 (prieš 9 metus)

 • A.Vinokuras joks aktorius, rašytojas, žurnalistas.Tai šmeižikas, nors sunku tuo patikėti. Netikiu, kad tai daro jis. Manau, kad jo vardu prisidengiama.
  Kokie gražūs, patosiški laiškai. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu. Gaila man mūsų Lietuvėlės...

  Publikavo mama, 2012 gegužės mėn. 04 d. 19:07 (prieš 9 metus)

 • Taip, įvykiai Garliavoje jau tapo lakmuso popierėliu, parodančiu, kiek žmoguje yra žmoniškumo, gerumo, atjautos, dvasingumo, teisingumo ir tiesos nuojautos, sugebėjimo atsispirti pykčiui, melui, neapykantai, pagundai šmeižti ir niekinti kitą žmogų. Parodančiu, kiek žmoguje yra sveikos nuovokos ir proto, sugebėjimo persvarstyti įvykius per bendro teisingumo troškimo ir naudos savo valstybei sietą! Tik geri, protingi ir sugebantys įvertinti įvykius, sugebantys perprasti žmones žmonės yra gydytojos A.Š. ir šio žurnalisto palaikymo komandoje.

  Publikavo Saulė, 2012 balandžio mėn. 29 d. 18:56 (prieš 9 metus)

 • tokį sutiko:))

  Publikavo Toks, 2012 balandžio mėn. 28 d. 01:00 (prieš 9 metus)

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2021 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design