Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Kaip elgtųsi Lietuva, jeigu ją „taikiai“ pultų Rusija?

Kaip elgtųsi Lietuva, jeigu ją „taikiai“ pultų Rusija?

Paskelbta 2018 gegužės mėn. 17 d. | 0 koment.

Žymės: , , , , ,

Hamas teroristai, valdantys Gazos ruožą, sugalvojo mirtiną viešųjų ryšių triuką: jie paskatino tūkstančius neginkluotų palestiniečių pulti Izraelio sieną. Tikslas, kurio neslepia Hamas, sugriovus tvorą, skiriančią Gazą nuo Izraelio, (Izraelio valstybės siena), užpulti ir kiek galima daugiau naikinti Izraelio gyvenamuosius rajonus. Tarp „taikių“ protestuotojų buvo ir yra ginkluoti Hamas teroristai. Kokių priemonių sustabdyti panašią taktiką - neva taikiai brautis į svetimą teritoriją, imtųsi Lietuva?

 

Siūlau neabejoti nei vienos sekundės dėl Rusijos režimo: jis mokosi iš Hamas teroristų taktikos. Jis puikiai mato neadekvačias ES valstybių reakcijas. Tai tos, pastoviai lyg šamanai kartojančios mantrą apie neproporcingą jėgos panaudojimą, grasinančios tarptautiniais teismais, JT rezoliucijomis, kaltinančios žmogaus teisių pažeidimais. Tad dar kartą klausiu: jeigu į Lietuvą veržtųsi 10 000 „taikių“ rusų iš Karaliaučiaus ne su prašymu suteikti jiems politinį prieglobstį, bet okupuoti gyvenvietes, sukelti chaosą, naikinti, - kaip tokiu atveju elgtųsi Lietuva?

 

Tai, kas šiandien vyksta Gazoje yra niekas kita, kaip Hamas teroristų ėjimas va bank ciniškiausiais metodais. Nes socialinė padėtis Gazoje yra beviltiška. Nedarbo lygis viršija 40 procentų. Didžioji dalis milijardų, kuriuos Hamas gauna visų pirma iš Irano ir Turkijos bei iš arabų ir ES valstybių yra skiriami ginkluotei, raketų gaminimui, tunelių į Izraelį kasimui. Šimtai milijonų dolerių tikra šio žodžio prasme užkasami į žemę, nes Izraelis išrado būdą „matyti“ tunelius, todėl jie nebetenka jokios kovinės prasmės.

 

Šimtai milijonų skirti Hamas teroristų tinklo išlaikymui ir, galiausiai, savęs praturtinimui bei mokėjimui kiekvienam nužudžiusiam žydą. Palestiniečių vadovybė Vakarų Krante pvz. išmoka kasmet 300 milijonų dolerių žudikams ir jų šeimoms. O, kai susipyksta su Hamas, jie sustabdo išmokas Gazai, taip nutraukiant elektros ir kuro tiekimą į Gazą. Reikia konstatuoti, kad už tuos milijardus sukištus į Gazą, buvo galima pastatyti klestintį Honkongų ar Singapūrą.

 

Dėl tokios tragiškos padėties, Gazos jaunimui nėra jokios vilties keisti padėtį į teigiamą pusę, tad jie pasiryžę veikiau didvyriškai numirti, nei kentėti tokį beviltišką gyvenimą. Antra priežastis kyla iš pirmos: už herojizmą, tai yra savižudybę, Hamas ir Vakarų Kranto vadovai moka pinigus. Gazoje mokama šiandien po 100 dolerių už dalyvavimą „taikioje“ demonstracijoje. Žuvusiems mokamos išmokos. Anot Vakarų Kranto prezidento Abaso, bus skiriama iki 2 milijonų dolerių žudikų šeimoms arba išgyvenusiems žudikams iki grabo lentos. Tačiau nenorintiems dalyvauti demonstracijose grasinama, jie išvadinami Izraelio agentais, jie daužomi ir kankinami. Jaunimui nieko nebelieka, kaip rizikuoti savo gyvybėmis.

 

Jau žuvo 104 Gazos gyventojai, tūkstančiai sužeistų. (Kokie skaičiai tikri, o kokie išgalvoti, sužinosime laikui atėjus. Hamas teroristai neatskleidžia tikrų skaičių, manipuliuoja tiesa, nustojo skelbti, kiek tarp žuvusių yra nukautų teroristų arba jų aktyvistų. Bent iki pirmadienio, gegužės 14 dienos, apie 70 procentų nukautų buvo Hamas teroristai. Pirmadienį iš 62 žuvusių žmonių 50 buvo Hamas teroristai. Tai pripažino patys Hamas atstovai per televiziją. https://www.timesofisrael.com/hamas-official-50-of-the-people-killed-in-gaza-riots-were-members/?utm_source=The+Times+of+Israel+Daily+Edition&utm_campaign=bc12072b82-EMAIL_CAMPAIGN_2018_05_16&utm_medium=email&utm_term=0_adb46cec92-bc12072b82-54602885

 

Akivaizdu, kad tokie kruvini viešieji ryšiai apsimoka. Beveik visa Vakarų žiniasklaida kritikuoja Izraelį už „neproporcingą“ jėgos naudojimą. Ar tikrai neproporcingas jėgos naudojimas? Pasižiūrėkime. Hamas per tris karus su Izraeliu paleido apie 15 000 raketų į Izraelio gyvenamuosius rajonus. Jeigu ne Izraelio priešraketinė gynyba, būtų įvykusios civilių gyventojų skerdynės. Tokios pačios, kokios per septynis metus vykdomos Sirijoje, kurioje žuvo pusę milijono žmonių iš kurių bent 120 000 vaikų. Kažkodėl demonstracijų Vakaruose nesimato ir niekas nereikalauja pasmerkti Sirijos vadovo elgesio Jungtinėse Tautose. O ir šiuo metu Vakarų žiniasklaidoje nesimato kritikos Hamas teroristams. Taip kad, naudingų idiotų netrūksta ir netruks, Rusijai nusprendus panaudoti Hamas taktiką Lietuvai.

 

Prancūzija, Vokietija, Britanijos ir Švedijos karalystės taip nupušo savo kritika „stipresnei pusei“, kad atsidūrė toje pačioje valtyje su Kinija, Rusija, Iranu ir Turkija. Pastaroji masiškai naikina civilius kurdus Sirijoje prie savo sienos. Šios žiaurios diktatūros, matyt, Europos Sąjungos senbuviams tapo demokratijos pavyzdžiais. Neapykanta JAV prezidentui D. Trumpui tokia gili, kad ES senbuvės visai prarado savitvardą.

 

Kalbos, esą JAV ambasados perkėlimas į Jeruzalę sužlugdė taikos derybas rodo, kad šios šalys gyvena savo pačių sukurtoje virtualioje realybėje. Jie nesuvokia, kad taikos derybos jau senai žlugusios ne dėl Izraelio kaltės. Dar 2008 metais palestiniečiams tuometinis Izraelio premjeras Y. Olmertas pasiūlė puikias sąlygas dėl Jeruzalės statuso, dalis atitektų palestiniečiams, būtų vykdomas abiem pusėms naudingas pasikeitimas teritorijomis.

 

Tačiau palestiniečiai kažkelintą kartą atsisako siekdami visko arba nieko. Kodėl? Todėl, kad taika su Izraeliu priverstų palestiniečių vadovybę statyti valstybę, o ne ją griauti. Todėl, kad gauti milijardines išmokas nejudinant nei piršto yra lengviau, nei prisiimti atsakomybę. Ir, galiausiai, neapykantos filosofiją žydams, dešimtmečiais ugdyta ir intensyviai ugdoma palestiniečiams yra tokia arši, kad svajonė pastatyti savo valstybę ant Izraelio valstybės kaulų persmelkia ištisas kartas. (Atvykus milijonams musulmonų į Europą, antisemitizmo lygis Europoje pakilo į nematytas aukštumas).

 

Ta neapykanta naudojasi visi iki vieno palestiniečių vadovai. Ja naudojasi Iranas, Turkija. Neapykanta prasiskverbia ir Giedrės Steikūnaitės tekste „Nakba 1948 - kas bendro tarp Palestinos ir Lietuvos“. Jame Izraelis lyginamas su bet kokia žiauria diktatūra bei su sovietų nusikaltimais lietuviams. Faktai iškreipiami arba jų tiesiog nereikia, nes Izraelis yra galutinis blogis ir tik jį sunaikinus, pvz. Sirjos diktatūra kartu su vargše žiauria palestiniečių diktatūra ir Hamas teroristais virstu demokratijos pavyzdžiu. 

 

                                                                                             Tęsinys delfi.lt


Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2023 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design