Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » L. Stankūnaitė: “Aš skraidau iš laimės!”

L. Stankūnaitė: “Aš skraidau iš laimės!”

Paskelbta 2012 gegužės mėn. 21 d. | 12 koment.

Žymės: , , , , , , ,

Skleidžiamų gandų lygis rodo skleidžiančių žmonių – tokios Niolės Ožkelytės ir panašių, bei jais tikinčiais žmonių mąstymo ir  humaniškų vertybių ribotumą. Net jeigu jie patys savo akimis pamatytų, kad mergaitei viskas gerai, jie nepatikėtų. Kodėl? Todėl, kad ta  fantasmagorija užpildė jų tuščią ir nykų  gyvenimėlį. Ką gi, tai tų žmonių tragedija. Vaikas, tačiau, neturi tapti vaistu nuo jų pačių beviltiškumo ligos.

 

Pasidalinsiu Laimutės Stankūnaitės laiškeliu.

 

Labas vakaras. 

Rašau trumpai vakare, nes visą laiką noriu atiduoti dukrytei. Aš skraidau iš laimės!!! Šalia manęs miega mano angeliukas, mano širdis rami... Bus dar daug visko, bet aš pajėgsiu ir tai įveikti, nes svarbiausia jau padaryta, dukrytė su manimi. 

Laimutė

 

PS.

 

Apie įstatymus ir jų vykdymą: įstatymas negali būti naudingas tik vienai pusei. Dabar viena  dalis visuomenės nori priversti kitą dalį patikėti tos dalies teisingumo samprata. Tai pirma. Antra, šiandien kalėjime uždaryta  apie 8 000 žmonių, nes valstybė panaudojo teisėtą smurtą prieš juos. Valstybė turi teisę naudoti teisėtą smurtą prieš trukdančius vykdyti šiuo atveju teismo sprendimą. Klonio gatvė su tuo nesutinka. Tai ką, anot Klonio gatvės teisėtumo ir teisingumo sampratos, reikėtų tuos banditus ir vagis paleisti? Ar tik ne todėl Klonio g. pilna recidyvistų bei kasdien vis labiau ryškėja galimos venckų sąsajos su daktarų gauja?

Šiuo metu yra apie 140 vaikų, galimai išnaudotų seksualiai, jau vykdomi ikiteisminiai tyrimai. Pedofilai uždaryti kalėjime ir šiuo metu sulaikyti dar trys. Kurgi dingo pedofilų persekiotojai? Kodėl užsiciklinama dėl vieno nieko dėto vaiko ir niekuo nekaltos motinos? Tik tamsumas gali būti ir yra taip išnaudojamas. Deja.


Publikuoti komentarą

Komentarai

 • Tai aš ir kalbu už save (už ką dar galėčiau?): netikiu, kad ta veikėja sugebėtų suregzti bent vieną sklandų, taisyklingą sakinį. O kalbant apie poną Arkadijų, tai galima pasidžiaugti nebent tuo, kad jam dabar, savo rašinėliais, pavyksta padaryti tai, kas nepavyko būnant klounu: prajuokinti.

  Publikavo O to Ieva, 2012 gegužės mėn. 22 d. 09:35 (prieš 9 metus)

 • linkiu tau nudvest kaip usui, gaidy tu

  Publikavo papusk tu man i subine , 2012 gegužės mėn. 22 d. 09:14 (prieš 9 metus)

 • Aciu, kad pasidalinote:)

  Publikavo vardas, 2012 gegužės mėn. 21 d. 21:06 (prieš 9 metus)

 • na nieks ir nesikesina i jo prigimtine nuomones teise :))) tik kazkaip labai jau putodamasis ir spjaudydamasis jis reaguoja i visus kitaip galvojancius. ko gi jis tais nuodais taip spjaudosi? :))))))
  arkadijau, nespjaukit i sulini. pagal tai ka ir kaip jus rasote, speju, kad jusu skaitytojai toli grazu ne habilituoti daktarai.

  Publikavo :)), 2012 gegužės mėn. 21 d. 20:58 (prieš 9 metus)

 • Linkiu kad netaptumete "pedofilu", nes turite savo nuomone.
  Gaila , kad ir as ja turiu, nors nepalaikau nei vienos puses.
  Greitai negalesime reiksti savo nuomones atvirai nes iskart tapsime pedofilais, arba kazkas mus tures sieti su motina? ar pedofilijos byla.
  Stai jums ir demokratine valstybe.

  Publikavo Arkadijui, 2012 gegužės mėn. 21 d. 19:51 (prieš 9 metus)

 • nekalbekit uz visus, anksciau Laimutes iskalba tikrai nekele pasitikejimo, ji pati buvo jaunute,naivi, kaip ir visi jauni zmones,nieko cia nuostabaus. Paziurejus i Laimute dabar ir paklausius jos interviu,matosi kiek si jauna moteris iskentejo, kiek sis kosmaras leido jai isprusti, ir kiek jai proto ikrete sie isgyvenimai. Taip kad nereikia visur pilti purvo, kad ne jos laiskai. Reikia kalbet uz save.

  Publikavo ieva, 2012 gegužės mėn. 21 d. 14:11 (prieš 9 metus)

 • Nors vieną interviu su Laimute matęs žmogus ne už ką nepatikės, kad ji pati būtų įstengusi sukurpti tokį laišką. Kitas dalykas, iš kur ponas Arkadijus žino, kad ta motina "niekuo nekalta"? Atliko tyrimą? O gal, kaip ir ponui Ūsui, kažkas leido susipažinti su bylos medžiaga?

  Publikavo O, 2012 gegužės mėn. 21 d. 13:44 (prieš 9 metus)

 • Arkadijau, kai jus norite per prievartą primesti kitiems savo teisingą supratimą, tuomet kalbate už didžiąją visuomenės dalį, o kai jūsų supratimui nepritaria didžioji dalis, tuomet pats save imate laikyti didžiu menininku, o didžią visuomenės dalį bukagalviais. Tai jus didis menininkas ar ? Be abejo, kad įstatymai ir teismo sprendimai galioja visiems, bet tai tik deklaruojama konstitucijoje ( lygiateisiškumas), o realybėje jie galioja pagal hierarchijos skalę. Tai yra taikomi dvigubi standartai. Lietuvoje pagal statistiką 17000 neįvykdytų teismo sprendimų, o šis hierarchijos skalėje turbūt svarbiausias. Klausimas kam konkrečiai?
  Ir kaip gi patarsite kovoti su dvigubais standartais? Žmonės ne durniai, tai mato ir eina į gatves.
  Bet durna valdžia nesuvokia, kad jos kontrolinis organas yra liaudis ir jei ji eina į gatves ar susidaro tokios situacijos kaip Garliavoje, tai reikia koreguotis, o ne stiprinti jėgos struktūras. Žuvis pūna nuo galvos. Pirminiai teroristai yra visados teisėti, sėdintys valdžioje. Pavyzdžiui, Amerika yra pirminė teroristė su savo demokratija pagal Ameriką, kurią nori primesti visiems, panašiai kaip ir jūs Arkadijau su savo proto supratimu, kurį norite irgi primesti visiems. O jei nesiseka tuomet įvardijate save didžiu menininku, kurio niekas nesupranta.

  Baisu yra kai įstatymas pakeičia žmoguje prigimtinį vienybės jausmą. Toks žmogus tampa mechaniniu robotu jautriu tik proto sukurtoms taisyklėms. Todėl apeliuoti į tokio žmogaus jausmus neišmintinga, nes jis jautrus tik taisyklėsm, loginiams argumentams, sąžinės jausmo pas jį nėra. O jeigu toks mechaninis žmogus valdžioje, teisėsaugoje ir perkasi sau prabangius automobilius, namus, sklypus ir visa tai iš algos? Valdžia gali nubausti eilinį žmogų, o kas gali nubausti valdžią, jeigu ji tampa nebaudžiama? Todėl, tie kurie dar turi prigimtinį vienybės jausmą ir eina į gatves, o tie kurie jautrūs tik proto taisyklėms juos apkaltins valstybės pamatų griovimu. Nes ten kur vyršenybė tik įstatymui, jausmams nėra vietos.
  Mechaniniai žmonės netgi tuokiasi pagal vedybinę sutartį.

  Publikavo Marius, 2012 gegužės mėn. 21 d. 13:21 (prieš 9 metus)

 • Labai argumentuoti zodziai!!! 100% sutinku kad reikia neuzsisedeti ties vienu vaiku, kiek vaiku istikruju prievartaujama ir niekas nekreipia demesio, o cia mergaite buvo panaudota kaip priemone atkersyti tam tikriem asmenim ir visa Lietuva irodineja kad ji tikrai buvo prievartaujama, tik kazkodel niekas to neirodo.. Apmaudu kad zmones lengvatikiai ir pasiduoda bandos jausmui..

  Publikavo xxx, 2012 gegužės mėn. 21 d. 13:00 (prieš 9 metus)

 • pedofiline liga serga iskrype turtuoliai, apiplese jau destruktizuota tauta, o tai reiskia pavoge jos laisve

  Publikavo rapolas su sluota nieksams, 2012 gegužės mėn. 21 d. 11:48 (prieš 9 metus)

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2021 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design