Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » N. Venckienės reikalavimas transliuoti vaiko perdavimą teisėtai motinai - nusikaltimas žmoniškumui

N. Venckienės reikalavimas transliuoti vaiko perdavimą teisėtai motinai - nusikaltimas žmoniškumui

Paskelbta 2012 gegužės mėn. 10 d. | 23 koment.

Žymės: , , , , , ,

Toks nesuvokiamai žiaurus, visą vaiko ateinantį gyvenimą jį persekiojantis vaizdas pavers tą jų "ginamą"  vaiką  amžinai psichologiškai sužlugdyta siela. N. Venckienės reikalavimas viešinti vaiko perdavimą prieštarauja Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencijai ir - elementariam žmogiškumui. Eilinį kartą vaikas ne šiaip būtų naudojamas lyg  koks daiktas,  bet siaubingai išnaudojamas visiems matant. Švedijoje N. Venckienė už savo kalbas ir veiksmus prieš vaiką jau sėdėtų už grotų.

 

Tie visi - kuriems ne motais vaikas. Ypač politikams ir jėgos institucijų vadovams vis žvelgiantiems per petį, ką pasakys Vyriausia Politinė Buhalterė, kuriai padorumas gyvenime - kaip ir  politikoje, kaip ir buhalterijoje,  matyt yra svetimas. Šiandien generalinėje prokuratūroje prokurorai vaikšto ant pirštų galų, generalinis policijos komisaras muistosi ir taip toliau.

 

Seimo narių grupė "Už vaiko teises" vadovaujama buvusio kalinio už finansines machinacijas, o dabar Seimo audito komiteto (!) narys ir grupės vadovas kviečia Danijos ekspertų grupę "tikrinti"  ar vaiką galima perduoti teisėtai motinai.

 

Tie ekspertai - socialiniai pedagogai....  Aha.... Prezidentės žodžiais: "Jie ne prie ko", Juolab, kad jų vadovas Jan Vium jau pareiškė, kad jam pakako pasižiūrėti video įrašą, kuriame bandoma nesėkmingai, ir kvailai paimti vaiką, todėl nusprendė,   kad reikia atsiklausti vaiko nuomonės. Akivaizdu, kad ponas socialpedagogas nieko nežino apie tikrąją padėtį, nes negavo jokios informacijos. Visų pirma abejonės kyla dėl jo sugebėjimo siekti objektyvumo. Antraip, pasilaikytų savo nuomonę sau. O gal, jeigu būtų žinojęs, kad jau keturi metai vaikui šiurkščiai plaunamos smegenis, reaguotų kitaip. Jeigu žinotų, kad mergaitė yra verčiama groti fleita miniai, kad jai neleidžiama lankyti mokyklos ir taip atimama jos vaikystė.

 

Antra, matyt ponas Jan Vium nieko negirdėjo ir apie Vaikų teisių kontrolierės E. Žiobienės, ir vaikų psichologų ekspertų išvadas. Tad kokią informaciją gavo gerbiami socialpedagogai iš Danijos? Pasakysiu, kokios negavo:

 

 • negavo informacijos apie Saulių Stomą, perbėgusį aibę partijų, kitaip tariant neturinčio žalio supratimo apie moralę ir etiką. Na, tas pat Stoma, kuris bandė už mokesčių mokėtojų pinigus nusipirkti meilužę.
 • negavo informacijos apie Petrą Gražulį ir Kazimierą Uoką, kurie yra  patologiški homofobai. Žygiuojantys neonacių eitynėse po SS vėliava.
 • negavo informacijos apie Gintarą Songailą - ultra dešiniųjų tautininkų vadovą išmesta iš valdančiosios frakcijos.
 • nieko nežino apie D. Varkalą išmestą iš kunigų luomo.
 • Visus juos remia, pasak šaltinių ir jų pačių kalbų - Belgijos homofobų grupė "kovojanti" su pedofilais. Jų "princesė"  šiandien remia du kartus už pedofiliją teistą  vyrą.
 • Visi kartu paėmus jie yra pilni neapykantos Europos Sąjungai ir kitaip mąstantiems žmonėms.

 

Na ir chebra susirinko... Taigi, danai apie juos nieko nežino.

 

Pašalintas iš kunigų luomo Varkala tauzija kažką apie sukilimą prieš visus pedofilus... tik kad tie "pedofilai" kažkokie jau labai silpni, niekaip negali tos Neringos sutvarkyti....

 

Rimtai kalbant, kam toks vaiko perdavimo viešinimas N. Venckienei reikalingas? Kuo ji tikisi?  Juk vis daugiau žmonių supranta, kad visas šitas šlykštus ir vaikui žiaurus spektaklis skirtas ne vaiko apsaugai, bet vieno visiems žinomo klano vadovams: Venckams ir Kedžiams. Kritinė masė žmonių nebenori būti viduryje baltos dienos apspjaudyti, laikomi avių banda, kurią galima maustyti kaip panorėjus.  Ta kritinė masė žmonių turi savigarbą, kuri neleidžia pasitelkus  vaiką,  išnaudojant vaiką, siekti  sau politinės karjeros arba eilinį kartą šmėstelėjus TV ekrane,   pasijusti  didvyriu.

 

Ta kritinė masė žmonių yra tiek padori, kad nesiima spekuliuoti Sąjūdžio idealais, kritusiais Sausio 13 – tą  arba susideginusiu už laisvę  Romu Kalanta. Tiek savigarbos ta kritinė masė žmonių turi.

 

Nenoriu  skambėti patetiškai, nemėgstu skambių,  šimtą kartų iki nuvalkiojimo girdėtų nuo bačkos kalbų. Tenoriu ramiai konstatuoti, kad toje kritinėje masėje Lietuvos piliečių glūdi Lietuvos galia ir ateitis. Antraip, gatvės fašizmas, pavertęs neteisingumą teisingumu, beteisiškumą teisėtumu,  įsigalės. Klausimas: kam toks žlugdantis Lietuvą scenarijus  naudingas? Man – ne.  O kaip Tau?


Publikuoti komentarą

Komentarai

 • Juu, ihan kaikki tuotsa uppoaisi. Mutta mielummin syf6n pullan hillolla ja runebergin ilman tere4styste4. Hernekeitton sinappia ja jos on kaupan hernekeittoa niin ve4he4n kinkkua mukaan.Lapseni tekeive4t mummunsa kanssa viikonloppuna runebergin torttuja ja olipa namia :p Ihana kun nuo lapsukaiset kasvaa ja oppivat viele4 leipomaankin :)

  Publikavo Eric, 2013 liepos mėn. 13 d. 10:01 (prieš 8 metus)

 • SUtinku su Jusu komentaru. APie vaika sioje situacijoje negalvoja. Dauguma kelia sau reitingus.

  Publikavo AIste, 2012 birželio mėn. 14 d. 21:54 (prieš 9 metus)

 • Tik tokių žmonių kaip jūs drąsa padės atstatyti teisingumą.Mano šeimai šis scenarijus bauginantis.

  Publikavo mokytoja, 2012 birželio mėn. 09 d. 08:39 (prieš 9 metus)

 • stiprybės Laimutei ir jos dukrelei ir Lietuvos ateityje, džiaugiamės kartu su Jumis.

  Publikavo nepurpurine, 2012 gegužės mėn. 26 d. 22:07 (prieš 9 metus)

 • stankunaite pagauti ir uzmusti reikia:DD

  Publikavo Jisai, 2012 gegužės mėn. 19 d. 22:51 (prieš 9 metus)

 • Sudeginau visas šio Klouno parašytas knygas. Gėda šitam piliečiui, kad jį žemė nešioja.

  Publikavo Loreta, 2012 gegužės mėn. 18 d. 09:02 (prieš 9 metus)

 • O ko cia bijoma filmuoti? juk vaikas eis su MAMA! tai ko bijo?! labai gerai kad kovo 23 buvo filmuojama...zmones pamate labai daug aiskiu dalyku...ir po to vaisdu parodymu stankunaitei dar uzteko drasis ir izulumo meluoti!

  Publikavo ruta, 2012 gegužės mėn. 16 d. 21:01 (prieš 9 metus)

 • labai teisingas straipsnis.tikrai mama nera tiek nusikaltus kad vaiko nebegali susigrazint.kalines atsedejusios 10 metu susigrazina vaikus.manau venskiene visiskai nenutuokia apie vaiko auklejima priversdama ikalinta mergaite matyti patvoriais keistu reputaciju lyderius iveldama groti ir mergaite.kuo skubiausiai grazinti vaika mamai kiek gali testis sitas absurdas mums geda nors senai gyvenam ne lietuvoje .sitaip negali buti mes uz teisinga lietuva .

  Publikavo wanesa , 2012 gegužės mėn. 14 d. 20:05 (prieš 9 metus)

 • Viskas turi pradzia ir pabaiga. Gyvenimas taip pat, tik jis visiskai neturi vertes...Verte turi prisiminimai, todel nemanykit, kad liaudis nieko nesupranta.
  Hitleris pralaimejo kara, nezmoniskai elgdamasis su belaisviais... Jus jau pralaimejot ikaline svetima mergaite...

  Publikavo Ina, 2012 gegužės mėn. 14 d. 13:08 (prieš 9 metus)

 • pona Vinakura papezejimai vis i vienus vartus,Akurat kaip Jakubauska iš Floridos

  Publikavo agronoms nuo Vašku, 2012 gegužės mėn. 13 d. 21:01 (prieš 9 metus)

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2021 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design