Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Nė vienas civilis nėra kaltas tiek, kad gautų raketą į kaktą vieną gražią, saulėtą dieną

Nė vienas civilis nėra kaltas tiek, kad gautų raketą į kaktą vieną gražią, saulėtą dieną

Paskelbta 2021 gegužės mėn. 19 d. | 0 koment.

Žymės: , , , ,

Rašant šį komentarą, Hamas teroristai paleido į veik visus Izraelio miestus apie tris su pusę tūkstančius raketų. Ne, ne žaisliukus, kuriuos teatrališkai numuša priešraketinė sistema „Geležinis kupolas“. Tos raketos, šaudomos sekundės intervalų spiečiais, visų pirma sukelia psichines traumas visiems be išimties Izraelio gyventojams. Ir, galiu garantuoti, šios traumos formuos Izraelio politiką – dešiniųjų rankomis. Tai reiškia, kad Palestinos valstybę su tiek pat traumuotais jos piliečiais matysime kaip savo ausis. Hamas teroristai ploja atsistoję.

Kodėl ploja? Todėl, kad žino, jog Izraelio dešiniųjų vyriausybė neokupuos Gazos, nes kol Hamas valdys Gazą kruvinomis rankomis, tol palestiniečiai tarpusavyje pjausis iki amžių pabaigos.

Kai kurie Izraelio apžvalgininkai teigia, kad Izraelis eilinį kartą laimės mūšį, bet politinį karą - Hamas teroristai. Hamas juk sugebėjo ne tik pulti Izraelį, bet ir sukelti riaušes pačiame Izraelyje tarp arabų ir žydų radikalų. Taip pat Vakarų Kranto palestiniečiams parodė, kad korumpuota administracija valdoma prezidento Abaso negali jų apginti nuo Izraelio. Tai tokie Hamas ir – Irano, tikslai. Tuos tikslus jie veik pasiekė.

Tačiau tai Pyro pergalė. Nei Hezbollah Libane, nei Sirija, nei Iranas karo prieš Izraelį nepradės. JAV naujoji demokratų administracija remia Izraelį, nors galima spekuliuoti, kad švelnesnis palestiniečiams Vašingtono tonas leido pradėti karo veiksmus prieš Izraelį.

Tad, kaip besisuksi, bet padėtis palestiniečių naudai niekaip nepasikeis. Nepasikeis jų socialinis skurdas, nelygybė, korupcija, diktatūra. Pulti aiškinti, kad Izraelis kaltas dėl palestiniečių nelaimių yra tipiškas lietuviams gerai pažįstamas teiginys „aš nekaltas, aplinka kalta“.

Bandymas šitaip pateisinti palestiniečius tolygu paversti juos infantiliais idiotais. Tokia ir yra jų vadų politika, tai yra šaukti „mes esame okupacijos aukos“. Ši politika apsimokėjo visus 70 metų ir vis dar apsimoka. Palestiniečiai tapo amžinais išlaikytiniais. Nustekentai savų korumpuotų politikų ekonomiškai, Vakarų Kranto ir Gazos populiacijai net pora dolerių per mėnesį aukso kaina. Gazoje veik pusė - apie milijonas žmonių – bedarbiai. Tad kur dingsta jiems siunčiami už dyką JAV, ES ir arabų valstybių milijardai, kad ir Gazoje? Lėšos nenaudojamos ligoninėms, ne medicinai, ne verslui skatinti, bet tuneliams, kurių didžiąją dalį jau sunaikino Izraelio aviacija. Paskaičiuokite: vienas metras tunelio kainuoja 500 JAV dolerių. Tunelių ilgis po Gazos miestu iki tūkstančio kilometrų. Jų statyba kainuoja virš penkių šimtų milijonų JAV dolerių neskaičiuojant priežiūros ir aprūpinimo. Dar šimtai milijonų ginkluotei, raketoms, armijai, o kas lieka – keli šimtai milijonų pradingsta Hamas administracijos kišenėse. Štai jums atsakymas, kodėl nuo koronos viruso paskiepyti tik 1 procentas Gazos gyventojų, nors vakcinos dėžutė kainuoja iki 34 JAV dolerių. Viena Hamas raketa tuo tarpu - 800 JAV dolerių. Protestuosi? Kulka į kaktą arba numes nuo namo stogo.

Vakarų Krante - autoritarinis režimas 15 metų nėra skelbęs rinkimų. O kai, paskelbus pagaliau suprato, kad rinkimus pralaimės, tuos rinkimus atšaukė. Kas kaltas? Atspėjote – žydai kalti.

Kur dingsta milijardai gauti dovanų? JAV Bideno administracija vėl pradėjo palestiniečiams mokėti 300 milijonų JAV dolerių kasmet. Jie savo ruožtu dalijami teroristams uždarytiems Izraelio kalėjimuose ir jų šeimoms. Nužudei vieną žydą, viena kaina, du – kita, žuvus vietoje – šeima gaus ilgalaikę pašalpą. Tad dabar klauskite, iš kur atsiranda savižudžiai palestiniečiai. Ypač patogu, atleiskite, kad skamba ciniškai šito nesiekiant, savižudžiams. Tai tie žmonės, kurie nebemato išeities tunelio gale. Tokių atvejų ne vienas. Kas kaltas? Žydai kalti.

                                                                                           Tęsinys delfi.lt


Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2022 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design