Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Prispjaudžius į savo sąžinę galima atsigriebti spjaudant į kitus

Prispjaudžius į savo sąžinę galima atsigriebti spjaudant į kitus

Paskelbta 2016 kovo mėn. 1 d. | 1 koment.

Žymės: , , , , , ,

Apie „Lietuvos ryto“ vyr. redaktoriaus Gedvydo Vainausko susidūrimą su STT parašė toks Raimundas Celencevičius. Puola į atlapus įtartinai įsiaudrinęs. Šiame komentare nekalbėsiu apie G.Vainauską, nes nežinau, kas ten iš tiesų buvo, o spekuliuoti kaip kiti nenoriu. Jeigu kaltas – už grotų. Jeigu ne – kita kalba.

Bet kad buvo viešas STT surežisuotas su visais Bolivudo atributais spektaklis, aišku bet kam. Niekas netrukdė žmogų pasikviesti. Bėgęs niekur nebūtų, nebent į Marsą.

Tačiau, visų pirma, kad nekiltų įtarimų dėl man svetimo prisitaikėliškumo, noriu pareikšti: esu laisvas apžvalgininkas. Pabrėžiu, kad kalbu tik už save. Neturiu sutarties su lrytas.lt. Ir niekas, kartoju, niekas šioje redakcijoje nėra vertęs mane rašyti vienaip ar kitaip. Išskyrus du atvejus: kai kadaise buvęs vyr. redaktoriumi R.Valatka, kuris mano nuostabai nepublikavo mano straipsnio dėl kitokių nei redakcinės politikos priežasčių.

Nesigilinsiu, bet tada ėmiau rašyti į alfa.lt. Ten rašiau dvejus metus, kol tuometinis vyr. redaktorius V. Valentinavičius atmetė mano straipsnį žodžiais: „Apie mano draugus gerai, arba nieko“. Atsisveikinau, o R.Valatka, dėkui jam už gebėjimą pakilti virš pigaus asmeniškumo, vėl ėmė publikuoti rašinius lrytas.lt.

Antras toks įvykis, kai apkaltinau nesąžiningu elgesiu buvusią NŽT vadovę D.Gineikaitę ir ŽŪM ministrę V.Baltraitienę, už piktavališką atiminėjimą teisėtai suteiktos asmeninės ūkio žemės iš jos teisėtų naudotojų. Pastaroji, beje, dar sugebėjo apkaltinti 300 000 asmeninio ūkio žemės naudotojus esant klanu, tai yra vagimis. Mano jau publikuotas kritiškas straipsnis kartu su V.Baltraitienės atsakymu buvo pašalintas iš lrytas.lt.

Tęsinys lrytas.lt


Publikuoti komentarą

Komentarai

  • wh0cd2888525 <a href=http://cymbalta24.us.org/>CYMBALTA TABLETS</a> <a href=http://hydrochlorothiazide24.us.org/>hydrochlorothiazide capsules</a> <a href=http://suhagra24.us.org/>suhagra</a>

    Publikavo Billycepay, 2017 birželio mėn. 14 d. 19:55 (prieš 6 metus)

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2023 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design