Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Rasistas atsakingas už Holokausto švietimą

Rasistas atsakingas už Holokausto švietimą

Paskelbta 2011 kovo mėn. 16 d. | 0 koment.

Tikriausiai, tik Lietuvoje įmanomas toks dviveidiškumas ir pasityčiojimas....

 

Nacistinio maršo Vilniuje Kovo 11-ąją, kuriame buvo šūkaujama “Lietuva – lietuviams”, pagrindinis organizatorius Ričardas Čekutis dirba Lietuvos genocido ir rezistencijos tyrimo centro vyriausiuoju specialistu ryšiams su visuomene. R.Čekutis vienu ir tuo pat metu rūpinasi holokausto temos nušvietimu ir vadovauja Nacionalistiniam jaunimo centrui, kuris palaiko ryšius su tokiomis organizacijomis, kaip “skinhedai”.

 

Ar įmanoma ES šalyje, kad 220 tūkst. Lietuvos piliečių žudynių Antrojo pasaulinio karo metais temą valdžios išlaikomoje įstaigoje kuruotų ir kandidatas į XXI a. nacius? Pasirodo, įmanoma. Ar tai ne spjūvis į veidą genocido aukoms, ne pasityčiojimas iš kelių tūkstančių gyvų likusių Lietuvos žydų, pačios valdžios paskelbtos Holokausto memorialinių metų idėjos?

 

Anksčiau R.Čekutis buvo Seimo narės (Liberalų sąjūdžio frakcija) Dalios Kuodytės padėjėjas. Tiesa, liberalė šio padėjėjo pareigų atsisakė po to, kai per savivaldos rinkimus R.Čekutis kartu su kitais jaunalietuviais agitavo šūkiu: „Be žydrų, juodų, raudonų ir be taboro čigonų“.

 

Lietuvos gyventojų genocido centras užsienyje yra kritikuojamas, kad šiame genocido ir rezistencijos tyrimo centre nėra holokausto ekspozicijos. Dabar centras gali išgarsėti ir kaip vienintelė pasaulyje genocidą tyrinėjanti įstaiga, kurios geru vardu rūpinasi kandidatas į XXI a. nacius.


Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2024 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design