Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Seimo komisija Seimo veiklai tirti

Seimo komisija Seimo veiklai tirti

Paskelbta 2018 sausio mėn. 16 d. | 5 koment.

Žymės: , , , ,

Seimo narė Aušra Maldeikienė iš Seimo tribūnos pareiškė, kad Seimo narė Agnė Širinskienė yra arčiau idioto. O kaip su A. Veryga ir visa LVŽS? Nesu pratęs vadinti žmones idiotais, nors kai kurie nusipelnė.

Bet totalios alkoholio reklamos draudimo kontekste, sunku surasti kitą apibūdinimą. Juk širinskienių ir verygų alkoholio reklamos draudimo įstatymas reikalauja iškarpyti ir Senąjį bei Naująjį Testamentus, kuriuose vynas liejasi per kraštus. Ypač tą vietą, kurioje Jėzus Kristus paverčia vandenį vynu didžiuliais kiekiais. Todėl įstatymas turėtų uždrausti ir rabinams bei kunigams viešai naudoti vyną savo apeigoms. Juk alkoholio reklamos draudimo įstatymo 29 straipsnyje yra aiškiai rašoma, kad draudžiama „skatinti įsigyti prekes“. Įstatymas yra įstatymas, jo nevalia pažeisti jokiais įstatymu nenumatytais atvejais. Na, nebent žydai ir krikščionys virs alkoholį draudžiančiais musulmonais. Ar toks karbauskininkų tikslas?

Net Lietuvos prezidentė nesusivaldžiusi sušuko „Gėda!“. Tik nežinia, ar įstatymo kūrėjams, ar ir sau pačiai tokį įstatymą palaiminus. Ir kalba vyksta ne tik apie reklamą. Mat įstatymas draudžia restoranams po 20.00 val. parduoti gėrimus buteliuose. Todėl nenustebkite, jeigu kokiam italui užsakius firminio šampano, jam tą šampaną atneš cinko viedre, na, kaip kokiai karvei.

Karbauskininkų ir jiems pritariančių požiūrį į jų pačių kaip įstatymo leidėjų vaidmenį parodė nesusipratimas su alkoholio reklamos draudimu. Sukdamiesi iš padėties jie siūlo užsienio žurnalų leidėjams kuriam laikui nekarpyti žurnalų su alkoholio reklama. Patys priima įstatymą ir patys viešai siūlo nekreipti į tą įstatymą dėmesio. O tokių neįgalių įstatymų prikuriama nemažai. Pradžioje stachanovietiškai konvejeriniu būdu gaminami įstatymai, o vėliau jie taisomi. Kuo daugiau idiotų Seime (anot A. Maldeikienės), tuo daugiau taisymo. Tikras vargas dėl proto. Gal tiems „dvasingiems“ karbauskininkams visgi derėtų pasiskaityti rusų dramaturgo A. Gribojedovo „Vargas dėl proto“ rusiškai? Ši nemirtinga rusų klasiko satyra pašiepia žmonių tamsumą ir atsilikimą, parodo, kaip bukumas ir aklas sekimas papročiais triuškina žmogaus protą. Deja, anglų kalbos šie veikėjai nemoka, todėl Vakarų demokratinė pasitikėjimo piliečiu kultūra jiems neįkandama. Belieka XIX amžiaus autoritarinė rusiška, iš kurios taip išsityčiojo A. Gribojedovas.

Jeigu iš kovos su alkoholio vartojimu būdų galima pagrįstai tyčiotis, tai karbauskininkų ir jiems pritariančių siekis užvaldyti Lietuvos nacionalinį transliuotoją nieko bendro su juokeliais neturi. Šį siekį būtina įvardinti tuo, kuo jis yra: apynasris nepriklausomai žiniasklaidai. Viena yra tirti ūkinius reikalus, kita – noras kontroliuoti Nacionalinį transliuotoją. Argumentai neva Seimas turi teisę kontroliuoti LRT kaip ir bet kokias kitas mokesčių mokėtojų finansuojamas valstybines (visuomenines) institucijas, neatlaiko elementarios kritikos. Apie tokią kontrolę jau pasisakė Lietuvos Konstitucinis Teismas. Konstitucinės teisės ekspertas V. Sinkevičius, M. Romerio universiteto (MRU) dėstytojas, pabrėžė, kad „susipažinus su komisijos kūrimo projektu akivaizdu, jog ši peržengtų įstatymų leidėjų galias ir užsiimtų veikla, kuria turėtų užsiimti Valstybės kontrolė, Konkurencijos taryba ar Viešųjų pirkimų tarnyba. Susidarė įspūdis, kad nors tos komisijos sukūrimas vertinamas kaip parlamentinė kontrolė, tačiau pats Seimo nutarimo turinys, tai, kokie uždaviniai suformuluoti komisijai, tai atrodo, kad LRT daromas tiesioginis spaudimas“. Antai 2006 metų gruodžio mėnesio 21-osios dienos Konstitucinio Teismo nutartis deklaruoja, kad net jei sudaromos tyrimų komisijos ar kitokie LRT kontrolės mechanizmai, tai jose negali dalyvauti vienaip ar kitaip tos kontrolės rezultatais suinteresuoti asmenys.

Kas jie, galimai melu ir painiava manipuliuojantys? Tokių, pasirodo, Seime yra kiek nori, ką ir parodė balsuotojų už komisijos sudarymą skaičius. Už tą komisiją balsavo tokie odioziniai veikėjai kaip A. Skardžius, P. Gražulis, K. Pūkas, tomaševskininkai, pati kyšius daktarams mokėjusi pseudo socialdemokratė R. Šalaševičiūtė.

                                                                                          Tęsinys delfi.lt


Publikuoti komentarą

Komentarai

 • I feel so blessed and fulfilled. I've been reluctant in applying for a loan i heard about online because everything seems too good to be true, but i was convinced & shocked when my friend at my place of work got a loan from Progresive Loan INC. & we both confirmed it and i also went ahead to apply, today am a proud owner of my company and making money for my family and a happy mom. Well i'm Annie Joe by name from Pauls Valley, Oklahoma. As a single mom with three kids it was hard to get a job that could take care of me and my kids and I had so much bills to pay and to make it worst I had bad credit so i couldn't obtain a loan from any bank. I had an ideal to start a business as an hair stylist but had no capital to start, Tried all type of banks but didn't work out until I was referred by my co-worker to a godsent lender advertising to give a loan at 2% interest rate. I sent them a mail using their official email address (progresiveloan@yahoo.com) and I got a reply immediately and my loan was approved, and I was directed to the Bank site where I withdrawed my loan directly to my account. To cut the story short am proud of my hair stylist company and promise to testify to the world how my life was transformed.. If you are in need of any kind of loan, i advise you contact Progresive Loan INC and be financially lifted Email: progresiveloan@yahoo.com OR Call/Text +1(603) 786-7565  Publikavo Annie Joe, 2018 kovo mėn. 14 d. 03:28 (prieš 5 metus)

 • nu va praejo kiek laiko, atrodo turetu buti aisku kieno puseje kiek teisine tiek zmogiskoji tiesa. LZB ir toliau daro spaudyma teismams, naudoja viesiems zinomus asmeninius rysius, iesko kitus budus kaip apgauti paprasta zydeli.Ir ka as matau URM priemimo metu Arkadijus nuolat salia LZB seimininkes, salia zmogaus kuris moka pinigelius. Ne savo o tu kurie cia buvo iki 1941 metu. Pinigai svaistomi, nera skaidumo. ar taip mes zydai pamename per Holokausta dingusius senelius? Arkadijau gali kaip visada ignoruoti laiskus, bet ar pavyks ignoruoti zmoniu, Vilniaus zydu nuomone?!geros dienos

  Publikavo linkejimai, 2018 sausio mėn. 30 d. 12:42 (prieš 5 metus)

 • paskola! paskola !! paskola !!!
  Ar ieškote patikimos ir akredituotos privačios paskolos bendrovės, kuri teikia paskolas visą gyvenimą. Mes siūlome visų rūšių paskolas labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolos, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolų konsolidavimas ir daug daugiau. Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? DAi ne taip atrodys, kaip mes esame čia, kad visas savo finansines problemas padarytų praeityje. Mes skolinome lėšas asmenims ir įmonėms, kuriems reikalinga finansinė parama 2%. Nr socialinio draudimo numerio reikalaujama ir kredito patikrinimas nereikalingas, 100% garantuotas. Noriu pasinaudoti šia priemone ir informuoti jus, kad mes teikiame patikimą ir palaikomą pagalbą, ir mes mielai jums pasiūlysime paskolą.
  Tada atsiųskite mums el. Laišką: (mariannelson2012@gmail.com) kreiptis dėl paskolos

  Publikavo AMANDA AFREDO, 2018 sausio mėn. 28 d. 10:11 (prieš 5 metus)

 • uzuojauta del mamos

  Publikavo linkejimai, 2018 sausio mėn. 16 d. 14:09 (prieš 5 metus)

 • siuo metu tik pasakysiu kad mano gili uzuojauta del mamos.

  Publikavo linkejimai, 2018 sausio mėn. 16 d. 14:09 (prieš 5 metus)

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2023 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design