Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Užkišti oponentams burną? Atsipeikėkite, čia Lietuva

Užkišti oponentams burną? Atsipeikėkite, čia Lietuva

Paskelbta 2017 birželio mėn. 2 d. | 0 koment.

Žymės: , , , ,

Sauliaus Skvernelio nervai neatlaikė demokratinio iššūkio – būti demokratinio Seimo nariu ir tokios pat valstybės premjeru. Vykstant debatams dėl alkoholio pardavimo ribojimo paketo, jis parodė tikrąjį savo veidą, kai kam net panašų į Vladimiro Putino. Kas nutiko? Jis pasiūlė užkišti kitam Seimo nariui burną: „Jūs užtraukite… užkiškite burną šitam žmogui“. Nieko pritrenkiančio šioje vietoje kaip ir neatsitiko. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga savo ruožtu gali drąsiai manipuliuoti statistikos duomenimis – koks skirtumas penki litrai alkoholio į vieną ar kitą pusę, vis tiek jūs prakeikti alkoholikai lietuviai. Sąmokslo teorija skelbia, kad gal net pats sveikatos apsaugos ministras skambinęs į PSO ir gavęs patvirtinimą

savo paties iš lubų pateiktiems skaičiamiams.


 Tai kaip ponui sveikatos apsaugos ministrui įrodyti, kad mes su žmona per metus masiškai „ant dviejų“suvartojame maždaug apie 2 litrus vyno ir pora šimtų gramų viskio? Ar dabar būsime priversti tuos statistinius 18,2 litro žmogui kažkaip įgyvendinti?

 

Taip pat jau nestebina Seimo ir žaliavalstiečių šventoji dvasia numeris vienas, Sveikatos apsaugos komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė, „šmuchliavojanti“ su Ramūno Karbauskio ir to paties A. Verygos Seimo nario kortelėmis. A. Širinskienė išsisukinėdama tesurezgė, popdainininkės Britney Spears žodžiais tariant, „Ops! I did it again!“. Išvertus į žmonišką kalbą, būtų maždaug „Oi, velnias, tai juk nieko tokio, čia tik truputį suklydau, netyčia, žinot, naujokė, moteris esu, visgi, pagailėkite, juk žurnalistai kalti“.

 

O kaip suragavo Seimo Etikos ir Procedūrų komisija? Atsakymas: saliamoniškai. Netyčia pastebėjo, kad Seimo statutas buvo šiek tiek pažeistas. Juk nieko tokio, visiems pasitaiko. Pasitelkus į pagalbą premjerą S. Skvernelį, taip ir knieti savo ruožtu pasiūlyti kažkam šiai garsiai trijulei užkišti burną.

 

Mūsiškiai pasaulyje pagarsėję verslininkai – chuliganai „Keulė Rūkė“ šį kartą naujame graffiti pavertė R. Karbauskį, A. Verygą ir A. Širinskienę IS teroristais. Galima nueiti pasižiūrėti, kol Seime dar nepriimtas įstatymas sodinti menininkus už nepagarbą kvailumui ir prisitaikėliškumui. Kalbu apie Seimo EiPK, švelniai paglosčiusią kažkada patarėją teisiniais reikalais A. Širinskienę ir jos du sėbrus. Negi dabar organizuosi apkaltą – juk tai būtų krachas žaliavalstiečiams.

 

                                                                                          Tęsinys alfa.lt


Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2024 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design