Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Valstietė Jazzu ir kiti euroviziniai reikalai

Valstietė Jazzu ir kiti euroviziniai reikalai

Paskelbta 2016 kovo mėn. 15 d. | 0 koment.

Žymės: , , , ,

Audronė Urbonaitė pasakė viską, ką reikėjo pasakyti apie kai kuriuos „Eurovizijos“ komisijos narius. Nesikartosiu. Viską pasakė apie Jazzu (tikras vardas Justė Arlauskaitė). Galėjo ir, švelniai tariant, pasakyti kiečiau. Aš tai padariau šio komentaro antraštėje. Galėjau pasakyti ne taip švelniai. Bet vis dar esu džentelmenas. Todėl ir neleidžiu sau pasisakyti taip, kaip tikrai norėjo tūkstančiai žiūrovų. Susireikšminimas iki dangaus, nors kalba tokio pat lygio, kaip ir tų garsių politikų, kurių pokalbių išklotines perskaitė visi, net tie, kurie įrodinėja jų neskaitę. Kitaip tariant, jos kalbėjimas lyg dviejų klasių nebaigusios mergaičiukės. Arba kaip tas primityviausios formos muzikinis kvadratas, kuriuo ji dainuoja: „Susitikooooom... Netikėtaaai.... Ir supratooom..... Reeeegėjom kažkur.... Vienas kitąaaa.“ Priedainis: „Tuuuuuuu“ ir taip toliau, ir panašiai.

Bet visų pirma – linkėjimai Donatui Montvydui. Mano dešimties metų sūnelis, susirinkęs visus namuose dar veikiančius telefonus, priskambino už jį tiek, kad iki mėnesio pabaigos teks skaičiuoti kiekvieną centą. Pasakysiu paslaptį: aš jam leidau.

Tai jau antras kartas, kai aš, atsiprašau, mano sūnelis, balsuoja už šį atlikėją. Laimėk, pagaliau, „Eurovizijoje“, nes mano sūnelis paleis mus vėjais! Tačiau neramu, oi neramu sieloje. Mačiau mažiausiai tris tokius pat dainuosiančius Stokholme. Net trys! O vieno ir šukuosena visiškai tokia pat. Taigi, konkurencija ant kardo ašmenų.

O, kad mūsų prekybos centrai ir ūkininkai taip konkuruotų vienas su kitu! Irenai Degutienei net nekiltų mintis į šuns dienas išdėti ne patriotus  lietuvius, vis bėgančius į Lenkiją pigiai apsipirkti. Ir tas Lazdijų meras, kaip jis ten, Artūras Margelis su šakėmis ant rubežiaus nestovėtų, neprievartautų pagąsdinimais savivaldybės tarnautojų, kad algą sumažins, jeigu apsipirkinės Lenkijoje.

O gal ten Mantas Adomėnas su šakėmis? Nepamenu, šakės painiojasi. Keisti tie konservatoriai. Patys PVM taip drastiškai padidino, kad pavertus muzikiniu simboliu, tauta aukščiausiu C (soprano C) arijas traukia. Kodėl šiandieninė Vyriausybė tą pačią natą traukia, negaliu pasakyti. Nors žinau: tik sumažintų PVM lenkų pavyzdžiu, mūsų patriotiški produktai nė kiek neatpigtų. Labai jau godūs mūsų ūkininkai ir prekybininkai.

                                                                                                                        Tęsinys lrytas.lt

 

PS. Palyginkite su Ukrainos atstove Jamala. Suprasite, ką turiu omenyje sakydamas Zeitgeist.  Vyksta karai, žudynės, pabėgėliai. O tie, manantys, kad viskas gerai, nežino, kad nelaimė gali pasibelsti ir į jų namus.  Veimainystė lyg rožiniai akiniai... 

https://www.youtube.com/watch?v=oxS6eKEOdLQ


Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2022 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design