Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Venckienė turi bilietą - į kalėjimą. Kas sekantis?

Venckienė turi bilietą - į kalėjimą. Kas sekantis?

Paskelbta 2012 liepos mėn. 11 d. | 7 koment.

Žymės: , , , ,

Atleiskite, bet apie  N. Venskienę tiek. Nes ką dar galima pasakyti apie gatviniu brutalumu ir mentalitetu išsiskiriantį, neadekvačiai  susireikšminusį ir  kažkaip tapusiu teisėju žmogų? Tegul atsakymų ieško psichologai.

 

Tačiau kas tą žmogų taip sureikšmino ir kuriam galui sudarė politines galimybes siekti politinių aukštumų? Mano straipsnis "Saiko nejaučiantys populistai - lyg telefoniniai sukčiai" apie tai ir kalba.

 

Šios kelios mintys yra tik reakcija į visiškai nuo realybės atitolusį žmogų. Jų judėjimas į Seimą nepateks. O Venckienę tai neišgelbės su sąlyga, jeigu liks po rinkimų dar kiek sveiko proto politikų Seime. Rimtas abejones kelia "Darbo" ir "TT"  amaoralumas, kurių metodologija visiškai atitinka violetinių: jie taip pat laikosi ant jų pačių sukurto mito. Vieni sukūrė "kankinį" Paksą, kiti - Uspaskichą. Vienas nusižengė Konstitucijai, kitas - įtariamas finansinėmis manipuliacijomis.  Bet žmonės už juos balsuoja. Štai toks neįtikėtinas paradoksas, rodantis tos dalies rinkėjų bukumą ir konformizmą.

 

O šios antraštės klausimas -  kas sekantis įsigys bilietą į kalėjimą  yra, žinoma, retorinis. Norėjau išryškinti nežaboto populizmo politikoje pasekmes. Už  tokį populizmą į kalėjimą nesodina. Deja. .

 

 


Publikuoti komentarą

Komentarai

 • http://levitra-20mg-priceof.online/ - levitra-20mg-priceof.online.ankor <a href="http://pricespharmacy-canadian.online/">pricespharmacy-canadian.online.ankor</a> http://buy-amoxicillin-amoxil.online/

  Publikavo isavinonoow, 2018 kovo mėn. 15 d. 10:48 (prieš 6 metus)

 • http://levitra-20mg-priceof.online/ - levitra-20mg-priceof.online.ankor <a href="http://pricespharmacy-canadian.online/">pricespharmacy-canadian.online.ankor</a> http://buy-amoxicillin-amoxil.online/

  Publikavo edafipokava, 2018 kovo mėn. 15 d. 10:30 (prieš 6 metus)

 • nijole, as visiskai su jumis sutinku.

  Publikavo lina, 2012 liepos mėn. 12 d. 13:11 (prieš 12 metus)

 • Trumpai ir aiskiai. Puikus straipsnelis.

  Publikavo vardas, 2012 liepos mėn. 12 d. 12:48 (prieš 12 metus)

 • Jūsų pasiaiškinimo aš neprašiau... Beje, esu naujokė Jūsų Blog'e. Pažintis su kitais rašiniais, FB nuotraukomis Jūsų Blog'e man buvo naudinga. Nes tai, ką aš aptikau, dovanokit...Nei talentingam aktoriui, nei išmintingam rašytojui, nei įžvalgiam žurnalistui garbės nedaro. Tai nedarytų garbės net turgaus bobai, bet jums, matyt, gražu, sąmojinga ir širdžiai miela. Tai su tuo ir pasilikit. Linkiu nepatirti to, ką pats kitiems siunčiate.

  Publikavo nijolė, 2012 liepos mėn. 12 d. 11:33 (prieš 12 metus)

 • Kaip Venckiene gali teigti turincia bilieta i Seima, taip ir as galiu pasakyti ka pasakiau. Visa kita Tamstos noras matyti to, ko nera.

  Publikavo Arkadijus Vinokuras, 2012 liepos mėn. 12 d. 10:14 (prieš 12 metus)

 • Labai neetiškas straipsnis. Ir su tam tikrom prezumpcijom prasilenkia aiškiai. Žinoma, Jūsų blog'as - Jūsų reikalas ir atsakomybė, bet pats sau atsakykit į klausimą - ar galima išrašinėti bilietus į kalėjimą asmeniui, kuris dar nebuvo teisme? Ar galima priimti sprendimus byloje, kurioje dar neaišku, kas ką nužudė, kas ką tvirkino ir kur visa tai vyko, kur vien įtariamieji arba "niekuo dėtieji"? Kodėl teisėjai už "įžeidimą" pritaikyta krūva straipsnių, o Kryževičiui, pavadinusiam teisėją! (dar tuo metu) sistemos pūliniu - nė vieno? Man neatsakykit - nereikia. Jūs pats sau atsakykit į klausimą, kiek šioje istorijoje tiesos, teisingumo ir logikos.
  Desperatiškas bandymas Venckienę padaryti juodesnę už juodulį, deja, duoda priešingą efektą. Nestovėjau toje, kaip jūs vadinate, minioje, bet brutalus elgesys labai žeidžia. Žeidžia akivaizdi netiesa, kurios nemato tik visiškas bukaprotis.
  Turėjau istorijos mokytoją, kur dažnai sakydavo:"Vaikai, šimtaprocentinės tiesos nėra. Yra KIENO NORS tiesa". Taigi, yra jūsų tiesa, ir likusių žmonių tiesa. Nesistenkim vieni kitiems savo tiesų primetinėti. Pasistenkime jas įrodyti. Arba paneigti. O dabar atsakykit, vėlgi, pats sau į klausimą: kieno tiesą ginate? Beje, kažkada facebook'e buvo atklydusios a.a.Kedžio nuotraukos iš morgo, su prierašu "Šis žmogus tiesiog paspringo". Ir todėl dabar man labai sunku tikėti tuo, ką kalbat Jūs ir į Jus panašūs. O šiaip...Jūsų nuomonė ir tarnystė kažkam - Jūsų asmeninis pasirinkimas. Laikas viską sudėlios į vietas, veikia ir karminiai dėsniai. Todėl aš nedrįsčiau šioje vietoje paskelbti žinios apie "bilietą į kalėjimą" (nebent tam tikri sluoksniai Jus apie tai informavo dar iki teismo, kas, beje, itin iškalbinga). O jūs, matau, galite. Ką gi, teisūs buvo senovės indėnai, sakydami "Apie ką žmogus bekalbėtų, papasakoja jis tik apie save". Dėkoju už atvertas akis.

  Publikavo nijolė, 2012 liepos mėn. 11 d. 16:07 (prieš 12 metus)

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2024 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design