Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Violetiniai ir neapykanta žydams: sulaukėme...

Violetiniai ir neapykanta žydams: sulaukėme...

Paskelbta 2012 gegužės mėn. 21 d. | 9 koment.

Žymės: , , ,

"Sąmokslo teorijų kūrėjai žurnalistams bandė įpiršti mintį, jog mistifikuojami Izraelio agentai neabejotinai bandys panaudoti savo antgamtiškas galias bei unikalią metodiką hipnotizuodami mažametę ir ištrins visą jos atmintį.". (lrytas). 

 

Ką gi, apsimetę antipedofilais kloniečiai, pagaliau, parodė savo tikrą veidą: jie yra eiliniai etnonacistai ir antisemitai. Laukiau, kad taip atsitiks, bet tikėjausi, kad ne. Bet ten kur yra minia, galiausiai pasirodo neapykanta žydams...

 

Dabar vyriausybė, politikai ir politikieriai turi reaguoti. Jeigu taip neatsitiks, ateis ir pogromų laikas. Ar perdedu? Tikiuosi, kad taip.

 Publikuoti komentarą

Komentarai

 • //antisemitai
  prašau duoti šiam terminui apibrėžimą. Ačiū.

  Publikavo velnias, 2012 gegužės mėn. 25 d. 22:21 (prieš 10 metus)

 • Ne vienas p. Arkadijus pastebejo fasistinius violetines minios bruozus. Jie labai agresyvus - ne vienas zmogus jau nukentejes nuo grasinimu, bauginimu, o apie neapykatos retorika internete jau ir kalbeti neverta. Net ir zygiuodami praejusi savaitgali jie reke ant zmoniu, priekaistavo, Kaune gedino muzikantus, sutrukde svente. Ar tai taikus judejimas? Ne. Labai netgi priesingai.

  Publikavo Elze, 2012 gegužės mėn. 23 d. 09:08 (prieš 10 metus)

 • ponai violetiniai, nevaidinkit, kad nepritariat antisemitizmui. Antraip tamstu operatprius kypsas savo automobilio nedekoruotu naciu simbolika is sukiais, o taip pat tamstu gausus atstovai nemarsiruotu gatvemis, apsiave kerzokais ir karinem uniformom, kartu su Cekuciu ir rankose laikydami gotisku sriftu bei gotiska simbolika israsinetus plakatus, rekdami 'Lietuva lietuviams', lyg Lietuvoje gyvenancios kitos etnines grupes ne ta pati BVP uzdirbinetu, ne tuos pacius mokescius moketu ir is ju sumoketu mokesciu tamstu, ponai violetiniai, didziajai daliai skirtu visokiu bedarbio ir invalido ar dar ten kokiu pasalpu isdidziai atsisakytumet.

  Publikavo Egle Vidugiryte, 2012 gegužės mėn. 22 d. 08:05 (prieš 10 metus)

 • o pas mus parsiukas nudveso :( kaip jus galvojate kodel? o gi vel tie violetiniai... rupus miltai!!! :)))))))))))))))

  Publikavo mirsiu is juoko:)), 2012 gegužės mėn. 21 d. 22:17 (prieš 10 metus)

 • tu jonas vaisksudas uzsiciaupk

  Publikavo auksinis kardas, 2012 gegužės mėn. 21 d. 22:09 (prieš 10 metus)

 • tuoj pasirodys straipsniai tokie kaip: 'violetiniai dirba rusijos snipais' arba 'violetiniai kalti del saltos vasaros bei nesudygusiu morku' , 'del violetiniu ir venskienes kaltes karvems pritruko siaudu' !!!! ':))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  Publikavo mirsiu is juoko:)), 2012 gegužės mėn. 21 d. 21:39 (prieš 10 metus)

 • Labai tikslus Mariaus pastebejimas. Gerb. Arkadijau, netgi nuostabu, kaip Jus galite priimti tai uz "gryna piniga"? Ar Jus naivus ar tokiu norite apsimesti del kitu priezasciu?

  Publikavo Spetsas, 2012 gegužės mėn. 21 d. 19:00 (prieš 10 metus)

 • Vinokuras matyt nuo VINO ir KURICA? Kuo čia kalta Garliava dėl žydų pogromų? Iš kur ta POGROMŲ nostalgija vos tik sušlama krūmai? Vyno prisigėrusios vištos miega skiedryne.

  Publikavo Jonas Vaiškūnas, 2012 gegužės mėn. 21 d. 18:56 (prieš 10 metus)

 • Arkadijau, o jums nekylo mintis apie trečiuosis asmenis šioje istorijoje? Su kokiu tikslu jie stengiasi destabilizuoti padėtį, kam to reikia ir kas tie tretieji asmenys visoje šioje istorijoje, tai jau atskira tema.
  Visa ta istorija su žydais ir yra išgalvota tų, kurie nori destabilizuoti padėtį, o jus pasirodo puikus įrankis, kuris kibote ant šio speceliai paleisto gando kabliuko.
  Ir savaime suprantama įpylėte dar benzino į ugnį.
  Esate puikus sraigtelis strategų rankose. Nor jus žinoma pats apie save kitokios nuomonės ir laikote save didžiu kūrėju, vos ne genijumi. Todėl jus labai lengva išnaudoti kaip įrankį padėčiai Lietuvoje destabilizuoti.

  Publikavo Marius, 2012 gegužės mėn. 21 d. 17:39 (prieš 10 metus)

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2022 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design