Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Vladimiro Putino branduolinis vėzdas – tik blefas

Vladimiro Putino branduolinis vėzdas – tik blefas

Paskelbta 2015 gruodžio mėn. 28 d. | 0 koment.

Žymės: , , , , , ,

Rusijos gynybos ministras S.Šoigu, vos ne per vieną dieną nuo eilinio inžinieriaus – statybininko tapęs generolu paskelbė: Rusijos branduolinės pajėgos pasiruošusios visus 95 procentus. Ir kam tos pajėgos pasiruošusios? Ir kam apie tai skelbti? Ir kartoti lyg užkeikimą pasauliui „Mes esame pasiruošę naudoti branduolinį ginklą“?

Akivaizdu, kad Rusijoje reikalai klostosi taip blogai, kad jo režimas turi tik vieną savo visuomenės konsolidavimo kozirį – priešą, kurį ji, Rusija, gali sunaikinti panaudojus branduolinį ginklą. Ir tuo reikia didžiuotis. Kol pagerės ekonominė padėtis, reikia manyti.

„O tos ekonominės problemos tikrai praeis, nuosmukio pikas, (ar dugnas – A.V.) jau pasiektas“, eilinį kartą savo šių metų šou, kurį pavadinčiau „Monologas su tauta“ , užtikrina V.Putinas. Apeliuodamas, žinoma, į didžios rusų tautos gebėjimą iškęsti bet ką ją supančio priešo akivaizdoje. Tačiau ekonomikos ekspertai teigia visai ką kitą. (Russia's Downfall: The worst economic crisis since the collapse of the USSR. W. Martens Centre for Europen studies. 2015, gruodis).

Tęsinys lrytas.lt


Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2024 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design